Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Celluloid pop, Hans
Startprijs 250 EUR

Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, kop 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.

H. Koppelsdorf
Startprijs 250 EUR

Heubach Koppelsdorf 320. grijze slaapogen, geleed lijf. Mooi oud jurkje en donkerbruine haren pruik. Gaatjes in de neus. Hier en daar beschadigingen 52cm.

Keuken
Resultaat: 700 EUR

Bijzonder grote kinderkeuken ca. 1900. Zeer uitgebreid met 11 meubeldelen, 1 kookfornuis, divers porselein en divers emaille. Meer dan 100 delen in totaal. 51x114x57cm. Cond.: U

Celluloid pop, Celbach
Startprijs 50 EUR

Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G

Märklin brandweerauto
Startprijs 300 EUR

Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos)met functionerende blusinstallatie (blaasbalg),en opdraaimechaniek. 80e jaren 38 x 15 x 14 cm. Cond.:U

6 Poppen
Startprijs 75 EUR

6 Poppen, origineel gekleed, porseleinen hoofd, stenen lichaam met pruik. Krullen en slaapogen 15cm. 1x Negerbaby 30cm. 1x Geheel porseleinen 13cm. COnd.: G

Pop, Frans
Startprijs 200 EUR

Frans of Belgisch popje Verlinge. Donker lang haar, gaatje in de oren, open vingers, geleed lijf en bruine vaste ogen 63cm. Zes tanden boven, oude schoentjes, beschadiging boven aan de rand van de kop...

Pop, Dep.
Startprijs 150 EUR

Porseleinen pop ca.42cm., Frans Dep.blauwe vaste ogen, tandjes boven beschadigd Cond:R

Autoart Millenium 2006 Lexus GS430
Resultaat: 10 EUR

Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18

Pop, Frans Gaultier
Resultaat: 900 EUR

Gaultier, vaste blauwe ogen, gaatjes in de oren, blonde krullen pruik, gesloten mond alles origineel 36cm. Cond.: G

Bestuurbare zeilboot
Resultaat: 90 EUR

Mooie op afstand bestuurbare jacht van Equipage. Model Mini Maxi 60 Zwarte uitvoering. Bijgeleverd een afstandsbediening (3 kanaals Carson reflex Stick), extra accu (Speedpack 1500) en oplader. Alles ...

4 Bouwpakketten
Resultaat: 18 EUR

4 Bouwpakketen; 1x Revell MIG-21-F13, 1x Revell BAC Lightning F6, 1x Revell Ferrari 308 GTB, 1x Toyata ARV4 Landcruiser Full options. Allen ongeopend. Cond.: G

Franse pop
Resultaat: 175 EUR

S.F.B.J. Zwart vlekje aan de hals, blauwe slaapogen, lang haren pruik, open vingers en open mond met 4 tandjes boven. Cond.: R

A.M. 390
Startprijs 300 EUR

Armand Marseille 990. Open mond met 2 tanden boven, bruine slaapogen, haren pruik en open vingers 62cm. Scheurtje in de hals Cond.: R

Porseleinen pop, 183X0
Startprijs 250 EUR

Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U

Pop, K.W. (Konig Wernicke)
Startprijs 75 EUR

König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U

2 Popmutsen + Korsetje
Resultaat: 35 EUR

Corsetje, wit met twee dubbelrij gaatjes. Strohoed met bloemen, strohoed met rose band. Doosje met poëzieplaatjes (5), doopmutje wit handwerk oud. Doopmutje wit dubbele rand handwerk.

12 Dinky Toys
Startprijs 100 EUR

12 Dinky Toys. 1x "Dodge". 1x "Ford Transit", 1x "Ferret Scout Car", 1x "Lotus F1", 1x Nr. 693 "Howitzer", 1x Nr. 674 "Austin Champ", 1x Nr. 670 "Armoured Car", 1x Nr. 641 "Army 1 ton cargo truck", 1...

3 Dinky Toys
Startprijs 50 EUR

3 Dinky Toys. 1x Dinky Toys "Conveyancer", 1x Nr. 651 Dinky Supertoys "Centurion Tank", 1x Nr. 689 "Medium Artillery Tractor".

A.M. 341, porseleinen hoofd
Startprijs 100 EUR

Porseleinen hoofd van A.M. 341. Slaapogen, lichaam is niet origineel. Cond.: G

Pop
Resultaat: 175 EUR

Porseleinen pop met boven 4 tandjes, bruine vaste ogen. Franse pop. Limoge of Loraaine ca. 1925 Nr 12. Gaatjes in de oren, originele oude schoentjes. Baknaden zichtbaar, open vingers oud jurkje

K&H
Startprijs 150 EUR

Kämmer & Reinhardt nr. 126 van gespoten porselein met blauwe slaapogen open mond en boven 4 tandjes, oude pruik 42cm. Cond.: G

Kast met stoelen en tafel
Resultaat: 300 EUR

Vier antieke kindermeubels. 1x Kinder keukenkast van donkergebeitst vuren ca. 1910 116x53x19cm. 2x Kinderstoelen van massief mahonie, biedermeier 19e eeuw 63x45x36cm. 1x Kindertafel van mahoniehout me...

Model locomotief
Resultaat: 100 EUR

Grote stoomlocomotief met kolenwagen op schaal, blik met hout,groen en rood beschilderd, op batterij.L.74 cm.