Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanglamp
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U

Kristallen hanglamp
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame Boheemse kristallen hanglamp ca. 1900 compleet behangen met pegels en balletjes. In het midden met kristallen druivetrossen. Mist 1 schaaltje 110xø70cm. Cond.: G

Wals
Resultaat: 175 EUR

Antieke Weense muziekdoos met 1 rol en 5 melodiën. Doos is gefineerd en ingelegd met verschillende houtsoorten ca. 1870. Speelwerk moet worden nagekeken en 1 tand van de kam is afgebroken 15x21x43cm. ...

2 Empire vazen
Startprijs 200 EUR

Twee Empire -stijl vazen van koper met zwart metaal 20e eeuw in zeer goede staat 63xø22cm. Cond.: U

2 Mahonie bloempotten
Resultaat: 35 EUR

2 Antieke mahonie bloempotten met messing 19e eeuw 20xø20cm. Cond.: G

Zilvertin jachthond
Resultaat: 80 EUR

Zilvertin wandplaquette van G. Bommet Duitsland ca. 1920 met eiken lijst Cond.: U

Zilvertin
Startprijs 100 EUR

Zilvertin wandplaquette met edelhert en jachthonden met jager ca. 1920. Eiken lijst Cond.: U

Inktstel
Startprijs 60 EUR

Zwaar bronzen inktstel ca. 1900 op leeuwenvoetjes in zeer goede staat 39x22x19cm. Cond.: U

Beeld, Tiroler beer
Startprijs 300 EUR

Houten beeld van een dansende beer gemaakt door een anonieme Zuid-Tiroolse beeldhouwer,20e eeuw,(met stempel) handgemaakt. H.80 cm.

Mahoniehouten Hollandse theestoof
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten Hollandse theestoof 19e eeuw. Willem III periode met stoof en ketel 47xø31cm. Cond.: G

Processie kruis, Ethiopië
Startprijs 100 EUR

Processie kruis uit Ethiopie van een Koptische kerk in Axum. Het kruis is meer dan 40 jaar oud en 42 cm hoog.

Empire stijl wandbord
Startprijs 100 EUR

Empire stijl koperen wandbord ca. 1880 met Romeinse voorstellingen. Hoogwaardig uitgewerkt en gesigneerd Elkington ø50cm. Cond.: G

Bronzen vijzel 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Bronzen vijzel met stamper, 19e eeuw 14xø15cm. Cond.: U

Bronzen wandlamp
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1880. Bijzonder mooi uitgevoerd 51x38x30cm. Cond.: U

Scheepslamp
Startprijs 75 EUR

Grote antieke koperen scheepslamp gemerkt Roux Guichard + Co Maison Faucon 43x43x23cm. Cond.: G

2 Tafelstukken
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse tafelstukken (compositie) Empirestijl 2e periode 22xø20,5cm. Cond.: G

Kistje
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Bouille likeurkeldertje met koper en schildpad inlegwerk. Binnenwerk geschikt voor 3 karaffen. Houten kistje in zeer goede staat met origineel slot 15x28x13cm. Cond.: G

Mahonie kistje
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en origineel slot. In zeer goede staat 23x12x15cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp ca. 1890. Empire revival met glazen kappen en bronzen sfinxen (Frankrijk). 80x60x60cm. Cond.: U

Staande Majolicalamp
Resultaat: 200 EUR

Bijzondere grote antieke lampevoet 19e eeuw. Bronzen armaturen mooi uitgewerkt met majolica. losse delen 122x52x53cm. Cond.: G

2 Wijwaterhouders
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke koperen wijwaterhouders met hengels ca. 1900 24xø22cm. Cond.: G

Kruik
Resultaat: 30 EUR

Vroeg19e eeuws aardewerken kruikje met oortje. Groen-grijs geglazuurd. Cond:G 26xø15cm.

Documentenkistje
Startprijs 80 EUR

Mooi houten documentenkistje met messing beslag en hengsel, binnenkant met paarse velours gevoerd. Sleutel ontbreekt. 15x25x16 cm.