Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Percussie pistolen
Resultaat: 2.750 EUR

Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U

Geweer, vuursteen
Resultaat: 1.000 EUR

Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U

Kristallen hanglamp
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame Boheemse kristallen hanglamp ca. 1900 compleet behangen met pegels en balletjes. In het midden met kristallen druivetrossen. Mist 1 schaaltje 110xø70cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U

Amsterdamse schoollamp
Resultaat: 275 EUR

Gebrandschilderde Amsterdamse school hanglamp ca. 1920. 6-Kantig met messing omranding en met 6 rood-oranje gebrandschilderde glazen 60x60cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp ca. 1890. Empire revival met glazen kappen en bronzen sfinxen (Frankrijk). 80x60x60cm. Cond.: U

2 Petroleumlampen
Resultaat: 240 EUR

Twee Empirestijl petroleumlampen ca. 1900 met messing voet en rosekleurig glazen oliereservoir. Lampekap is van geslepen glas. Lampen zijn later electrisch gemaakt 92xø17,5cm. Cond.: G

Staande Majolicalamp
Resultaat: 200 EUR

Bijzondere grote antieke lampevoet 19e eeuw. Bronzen armaturen mooi uitgewerkt met majolica. losse delen 122x52x53cm. Cond.: G

Wals
Resultaat: 175 EUR

Antieke Weense muziekdoos met 1 rol en 5 melodiën. Doos is gefineerd en ingelegd met verschillende houtsoorten ca. 1870. Speelwerk moet worden nagekeken en 1 tand van de kam is afgebroken 15x21x43cm. ...

Tegelkachel
Resultaat: 150 EUR

Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.

Kop
Resultaat: 150 EUR

Oude opgezette wilde zwijn kop in goede staat 52x50x35cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 120 EUR

2 Grote staande silverplated kandelaars met parelrand eind 20e eeuw H.: 81cm. Cond.: G

2 Grote lampen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote lampen Empire-stijl. Voorstellend vrouw met zuil. Metaal, koudbeschilderd 20e eeuw (vermoedelijk Italië) 90x35x24cm. Cond.: G

2 Amfora's
Resultaat: 120 EUR

Twee grote antieke koperen amfora's ca. 1900, mooi uitgewerkt 42x26xø17cm. Cond.: U

Scheepskompas + Patrijzenpoort
Resultaat: 120 EUR

Oud scheepskompas gemaakt door CUBRO Scrutton LTD London 1940. Omhulsel van het kompas is gemaakt van rood- en geelkoper 24x27x21cm. Grote zware bronzen patrijzenpoort uit een schip 19e eeuw ø40cm. Co...

Pijpje, schedel
Resultaat: 100 EUR

Antiek pijpje van zeeschuim in de vorm van een schedel ca. 1900. Zeer gedetailleerd uitgewerkt 15cm. Cond.: G

Kandelaar
Resultaat: 90 EUR

5-Armige kaarsenkandelaar bestaand uit een Frans eikenhouten gesneden voet ca. 1880 en een vuurvergulde 5-armige kaarsenkroon 19e eeuw. Porseleinen bordje in het midden 58xø25cm. Cond.: G

Voetlamp Tiffany
Resultaat: 90 EUR

Tiffany voetlamp met rood-gele kap 21e eeuw 48xø30,5cm. Cond.: G

Antiek koperen houtbak
Resultaat: 90 EUR

Grote antiek koperen Hollandse houtbak met hengsel 19e eeuw 31xø52,5cm. Cond.:G

Cassette met 35 medailles
Resultaat: 90 EUR

Cassette met 35 Jugendstil medailles, Frankrijk 27x30x3cm. Cond.: G

Tinnen olie- en azijnstel
Resultaat: 90 EUR

Olie en azijnstel met peperbus ca. 1880. Luois Seize stijl met kristal en tin (goudgekleurd) 22x19x12,5cm. Cond.: G

Bijbelstandaard + 2 bijbels
Resultaat: 90 EUR

Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U

Zilvertin jachthond
Resultaat: 80 EUR

Zilvertin wandplaquette van G. Bommet Duitsland ca. 1920 met eiken lijst Cond.: U

Kistje
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Bouille likeurkeldertje met koper en schildpad inlegwerk. Binnenwerk geschikt voor 3 karaffen. Houten kistje in zeer goede staat met origineel slot 15x28x13cm. Cond.: G