Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Imari vazen
Startprijs 250 EUR

2 Imari vazen Japans 19e eeuw. Beschilderd met diverse voorstellingen o.a; bloemen, vogels en huisjes. 1 Vaas is in goede conditie, 1 vaas is gelijmd 32xø17cm.

Rosenthal servies
Startprijs 200 EUR

Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald
Startprijs 2.900 EUR

Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.

Dekselvaas
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...

Divers glaswerk
Resultaat: 160 EUR

37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G

Rosenthal groep
Resultaat: 160 EUR

Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.

6 Porseleinen borden
Startprijs 220 EUR

Zes porseleinen borden ca. 1900 gesigneerd J.B. Cappelemans Bruzelles. Handbeschilderd met bloemen en bladgoud. Mooie kwaliteit 3xø23cm. Cond.: U

Groot beeld
Resultaat: 50 EUR

Groot capodimonte gemerkt keramisch beeld van een jager 20e eeuw. Bakscheur in de voet en een vinger is gelijmd 67x38x34cm. Cond.: G

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 100 EUR

Twee grote capodimonte gestempelde beelden van keramiek 20e eeuw. Voorstellend een jongen met geweer op de rug en meisje met bloem. Minime beschadigingen 69x31x30cm. en 67x32x30cm. Cond.: G

2x Copenhagen, ijsvogel en meisje
Resultaat: 65 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U

Rosenthal vaas + sierschotel
Resultaat: 50 EUR

Rosenthal porseleinen vaas (21xø14,5cm) met sierschotel (3xø33,5cm.). Beide met bloembeschildering "Selb-Germnay" 20e eeuw. Cond.: G

16 Kop & Schotels
Resultaat: 350 EUR

16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G

Art Deco vaas
Startprijs 80 EUR

Art Deco vaas 30-er jaren met decor van blauw-groen-goud. 30xø19cm. (Genummerd en E.G.) Cond.: U

Blauw servies
Resultaat: 250 EUR

Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U

Meissen bord
Startprijs 100 EUR

Meissen pronkschaal 2e helft 20e eeuw. In het midden met bloemotief. Rondom bladeren met reliefwerking. Goudbeschilderd ø25cm. Cond.: G

Meissen bord, "Feldblume"
Resultaat: 40 EUR

Meissen bord 2e helft 20e eeuw met bloemmotief. 1e Wahl ø18cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en hert
Resultaat: 25 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 225 EUR

Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...

2 Vazen, handbeschilderd
Startprijs 450 EUR

2 Franse handbeschilderde vazen 19e eeuw. 1x Edelman 1x Edelvrouw. Achterkant gedecoreerd met bloemen op tak. 1 Chip aan de voet 33,5x20x14cm. Cond.: U

Porseleinen Droste servies
Resultaat: 240 EUR

15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G

5 Imari porseleinen borden
Startprijs 210 EUR

5 Imari porseleinen borden met goud decor. China 19e eeuw 4,5xø24cm. 1 Bord heeft een chip. Cond.: U

Imari vaas
Resultaat: 125 EUR

Japanse goud imari kraagvaas,geheel handbeschilderd met o.a. paradijsvogels en bloemen. Cond:U, 31xø15cm.

Imari dekselvaas
Startprijs 400 EUR

Imari dekselvaas, Japans midden 19e eeuw. Zeer fijne beschilderingen van bloemen en landschapsdecor. Minimale randschade aan het deksel H.: 37cm.

5 imari borden
Geen vanafprijs

Vijf imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R