Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Maneli
Startprijs 50 EUR

Maneli 20e eeuw, olieverf op linnen, Mediteriaanse kustplaats 40x50cm.

G. van Hoven
Startprijs 150 EUR

Guan van Hoven 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en kruiken 100x80cm. Cond.: U

Post Greve
Startprijs 150 EUR

Gerrit Post Greve (1913 - 1990), olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Albertus Verhoesen
Geen vanafprijs

Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G

Ledigheid
Startprijs 1.000 EUR

2 Portretten in ovale lijst
Resultaat: 800 EUR

Pendant gemonogrammeerd ca. 1780. Olieverf op linnen, Man en vrouwportret (adel, Frankrijk) ongerestaureerd met originele lijsten. Beschadigingen 51x44cm. Cond.: R

M. Nefkens, schapen
Startprijs 1.200 EUR

Martinus Jacobus Nefkens (1926 - 1981 Ede), olieverf op linnen,m herderin met schapen 40x60cm. Cond.: G

J. van Vuuren, locomotiefhuisje
Resultaat: 900 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op paneel, Het locomotiefhuisje met geit 52x33cm. Cond.: G

J. Soler
Startprijs 900 EUR

Juan Soler (Spanje 20e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met voorname dames 30x40cm. Cond.: G

P. Lehmann, berglandschap met rivier
Startprijs 75 EUR

P. Lehmann (Duitsland of Zwitserland) midden 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met rivier 30x40cm. Cond.: U

P. Lehmann, berglandschap met kerkje
Startprijs 75 EUR

P. Lehmann (Duitsland of Zwitserland) midden 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met kerkje 30x40cm. Cond.: U

Kees Terlouw,Melktijd
Resultaat: 900 EUR

Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, Melktijd 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, kever
Startprijs 700 EUR

Jacob Simon Hendrik Kever (Amsterdam 1854 - 1922 Laren) Diverse musea (Singer museum) Larensche school, olieverf op linnen, lezende jongen (oude bedoeking) 24x31cm. Cond.: G

Wijnands
Startprijs 650 EUR

J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G

Pastel, Th. Braskamp
Resultaat: 50 EUR

Th. Braskamp (Echte naam: Sophia Maria von Beckenrath Glusenkamp) (Amsterdam 1842), pastel op papier, bloemstilleven 32x40cm. Cond.: U

Fredrik Engel
Startprijs 700 EUR

Gesigneerd Engel, (waarschijnlijk Frederik Engel) olieverf op linnen, koeien bij drinkplaats 38x32cm. Cond.: G

Schilderij, miniatuur
Startprijs 600 EUR

Monogram M.G. 19e eeuw (miniaturist), olieverf op formica, portret van een kind op stoel met speelgoed 7x7cm. Cond.: U

Delfgaauw
Startprijs 1.750 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands poldergezicht 55x64cm. Cond.: G

3 Werken van Jacob Ernst Marcus
Startprijs 80 EUR

3 Werken van Jacob Ernst Marcus (1774-1826 Amsterdam), etsen op papier met voorstellingen van figuren (1 met vochtvlekken) 19x18cm. 21x13cm. en 19x11cm. Cond.: G

Evert Moll, boomgaarden
Startprijs 900 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, fruitboomgaard bij avond 28x40cm. Cond.: G