Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten Petrus
Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Petrus met bijbel. Originele polychromie in zeer goede staat 122x37x40cm. Cond.: G

Bronzen Beer
Resultaat: 240 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U

Bronzen dame
Resultaat: 200 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G

Bronzen sculptuur, abstract
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U

Bronzen adelaar
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen Art deco stijl sculptuur naar voorbeeld van B. van Straeten. Voorstellend een Art Deco gier met vleugels gespreid 53x41x24cm. Cond.: G

2 Kaarsenkandelaars
Resultaat: 160 EUR

2 Bronzen kaarsenkandelaars in de vorm van een sphinx 21e eeuw. Gesigneerd Milo 22x8,5x10cm. Cond.: G

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 150 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een Aziatisch tang paard, van de bronsgieterij Güss Strehle. van de Collectie Bucher-Buchner Hannover. Beeld is midden 20e eeuw, geheel staand op wit marmeren originele sok...

Beeld, Ch. Levy
Resultaat: 135 EUR

Groot beeld (compositie) gesigneerd naar Ch. Levy ca. 1900. getiteld "Commerce" 63x27x24cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 130 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen dame
Resultaat: 125 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G

Bronzen leeuw
Resultaat: 125 EUR

Bronzen beeld van een leeuw eind 20e-begin 21e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 25x40x16cm. Cond.: G

Bronzen Bronzen vogel
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Igbo masker, Nigeria
Resultaat: 100 EUR

Groot traditioneel masker van de Igbo uit Nigeria Het masker is 56 cm hoog.

Beeld
Resultaat: 100 EUR

Compositie beeld van een officier 20 eeuw. Brons gepatineerd in goede staat 27x13x7cm. Cond.: G

Beeld
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd beeld 20e eeuw. Brons patina (lood), edelman met hoed 28x12x11cm. Cond.: G

Bronzen hoofd
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Aziatisch hoofd met vier gezichten 19e of 20e eeuw (China of Japan) 21x19x18cm. Cond.: G

Bronzen vrouw
Resultaat: 95 EUR

Bronzen Jugendstil stijl wandplaquette, Frans 20e eeuw met voorstelling van een buste van een jonge vrouw. Geheel op marmeren achterplaat 41x31cm. Cond.: G

Paard met man
Resultaat: 90 EUR

Paard met man (compositie) ca. 1900, waarschijnlijk naar Remmington in goede staat 34x38x15cm. Cond.: G

Bronzen naakte vrouw
Resultaat: 90 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een naakte vrouw in danshouding 21e eeuw. Zwart marmeren sokkel 45x18x12cm. Cond.: G

Bronzen Bronzen vogel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen violist
Resultaat: 80 EUR

Abstract bronzen figuur van een viool spelende man eind 20e eeuw. 48x16x14,5cm. Cond.: G

Masker, Grebo
Resultaat: 80 EUR

Zeer zeldzaam en oud Grebo masker uit Liberia. Dit masker is meer dan 80 jaar oud.

Bronzen haan
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeld eind 20e eeuw. Voorstellend een kakelende haan. Haan heeft Aziatische munten aan elkaar gereigd met een touw over de rug lopend. 36,5x26x11cm. Cond.: G

Bronzen stier
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeld van een stier in gevechtshouding 21e eeuw 22x32x16cm. Cond.: G