Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse tandheugelklok, 1920
Resultaat: 180 EUR

Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Gemerkt A.C.C. Voorste venster randschade. Inclusief origineel foedraal. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.

Hinterzappler pendule onder stolp, H 15 cm.
Resultaat: 250 EUR

Kleine miniatuur Hinterzappler pendule onder originele glazen stolp. Romaanse kerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Engelse Bracket klok, H 42 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten. ...

Grote Zaanse klok
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse wortelnoten Zaanse klok met atlas + wekkerfunctie. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Grote tafelklok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Duitse Junghans tafelklok met kwartierslag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1840
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Diana met jachthond. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse tafelklok, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met wekkerfunctie + speeldoos. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse vergulde messing reiswekker met bel. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In zeer goede staat.

Duitse pronkvrijslinger
Resultaat: 550 EUR

Duitse notenhouten pronkvrijslinger met messing beslag. Ongemerkt uurwerk. Weekloper met halfuur-slag. Messing gereinigd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Twee antieke klokken, 1900
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke klokken. Circa 1900. 1x Tafelklok, verguld, compositie metaal. 1x Duitse wekker-tafelklok met speelwerk, van notenhout. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 40 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Antieke Belgische staande klok, H 223 cm.
Resultaat: 160 EUR

Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...

Antieke Franse glaspendule
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1840
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met vergulde bronzen putti met fakkel en vlinder. Circa 1840. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Minimale chips marmer. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1890
Resultaat: 45 EUR

Antiek Frans onyx klokkenstel met kaarskandelaren + compositie metalen vrouw met druiventros. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Klok behoeft reiniging. Afmeting: 40 - 46 cm. In...

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse compositie metalen vergulde pendule met albast. Circa 1870. Landarbeider met ploeg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Carl Werner regulateur, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Carl Werner regulateur met pronkslinger. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Antieke Duitse vrijslinger, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Gemerkt met hoefijzer. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Junghans regulateur, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.

Warmink tafelklok
Resultaat: 70 EUR

Hollandse notenhouten Warmink tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Weekloper met halfuur-slag op twee bellen. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok Ø 56 cm.
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse schoolklok. Mahoniekleurig. Circa 1900. Trade Mark M.C. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.

Antieke Franse wekker, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.