Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleine Franse wand Cartel klok 3524
Kleine Franse wand Cartel klok
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antieke Franse glaspendule 3523
Antieke Franse glaspendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse empire pendule, 1820 3522
Franse empire pendule, 1820

Resultaat:

850 EUR

Antiek Frans art deco klokkenstel, 1920 3521
Antiek Frans art deco klokkenstel, 1920
Startprijs 130 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1800 3520
Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.350 EUR
Verkocht
Schilderij-klok 3519
Schilderij-klok

Resultaat:

800 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie, H 220 cm. 3518
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie, H 220 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke Franse pendule + stolp 3517
Antieke Franse pendule + stolp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie-delig Frans klokkenstel, 1890 3516
Drie-delig Frans klokkenstel, 1890

Resultaat:

200 EUR

Antieke Louis Seize pendule, 1800 3515
Antieke Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 1.050 EUR
Verkocht
Antieke erotische bureauklok, 1930 3514
Antieke erotische bureauklok, 1930

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse Bracket klok, H 42 cm. 3513
Engelse Bracket klok, H 42 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Franse pendule, 1860 3512
Franse pendule, 1860
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3511
Friese staartklok

Resultaat:

160 EUR

Antieke Weense reiswekker, 1830 3510
Antieke Weense reiswekker, 1830
Startprijs 1.500 EUR
Zeldzame vergulde Franse pendule 3509
Zeldzame vergulde Franse pendule
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
Grote Zaanse klok 3508
Grote Zaanse klok

Resultaat:

300 EUR

Franse empire pendule, 1800 3507
Franse empire pendule, 1800
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Antieke Franse pendule , 1850 3506
Antieke Franse pendule , 1850

Resultaat:

1.600 EUR

Antieke Franse Louis Seize pendule 3505
Antieke Franse Louis Seize pendule
Startprijs 1.400 EUR
Grote Engelse bracket klok 3504
Grote Engelse bracket klok
Startprijs 1.600 EUR
Franse glaspendule, 1860 3503
Franse glaspendule, 1860
Startprijs 950 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1870 3502
Antiek Frans klokkenstel, 1870
Startprijs 1.200 EUR
Duitse staande klok + polyphon speelwerk 3501
Duitse staande klok + polyphon speelwerk
Startprijs 3.000 EUR