54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

129 Resultaten
Kavel: 3620

Rozenklok

Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.

Kavel: 3621

Friese stoelklok, eind 19e

Startprijs 120 EUR

Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Kavel: 3622

Twee antieke klokken, 1900

Resultaat: 35 EUR

Twee antieke klokken. Circa 1900. 1x Tafelklok, verguld, compositie metaal. 1x Duitse wekker-tafelklok met speelwerk, van notenhout. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.

Kavel: 3623

Grote tafelklok, 1900

Resultaat: 60 EUR

Kavel: 3624

Antieke pronkvrijslinger, 1890

Startprijs 800 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten pronkvrijslinger. Gemerkt Carl Werner. Fabriksmarke 148360. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Brons gereinigd. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Kavel: 3625

Grote Franse watervalklok

Startprijs 550 EUR

Kavel: 3626

Duitse pronkvrijslinger

Resultaat: 550 EUR

Kavel: 3627

Franse lyra pendule, 1880

Startprijs 350 EUR

Kavel: 3628

Antieke Franse klokkendrager, 1900

Startprijs 900 EUR