54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

3-Delig Frans klokkenstel
Startprijs 80 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel van marmer met figuren in prieel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 30 x 32 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule
Startprijs 80 EUR

Grote wekker
Startprijs 80 EUR

Friese staartklok
Startprijs 60 EUR

Gustav Becker regulateur, 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Jugendstil pendule, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke Franse wekkerklok, 1900
Startprijs 50 EUR

Rozenklok
Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.

Warmink wandklok
Startprijs 30 EUR