Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
21 Resultaten
Kavel: 3000

Groot lot Märklin treinspeelgoed

Startprijs 200 EUR

Groot lot Märklin treinspeelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bespeeld. Afmeting: 9 - 24 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3001

Lot oud/antiek treinspeelgoed

Startprijs 150 EUR

Groot lot oud/antiek blikken treinspeelgoed. Onder meer Hornby, Karl Bub, USA Trein, Duitse sneltrein. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3002

Groot lot Disney figuren (13x)

Startprijs 100 EUR

Lot met diverse Walt Disney figuren (13x). Onder andere twee lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3003

Diorama, Poppenautomaat

Startprijs 400 EUR

Diorama poppenautomaat met melodie. Bewegende pop en vlinders. 20e Eeuw. Verso gemerkt Tiffany Studio's. Afmeting: 63 x 53 x 15 cm. In goede werkende staat.


Kavel: 3004

Collectie tinnen soldaten

Resultaat: 120 EUR

Collectie tinnen soldaten. 20e Eeuw. Deels in originele doos. Hinchliffe models Ltd. Meltham England. Wargames Collection. Afmeting: 8 x 8 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 3005

2x Draken set schaakspel

Startprijs 40 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 3006

2x Zuid Afrika schaakspelen

Resultaat: 40 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...


Kavel: 3007

Antiek cricketspel, 1900

Resultaat: 100 EUR

Grote kist met antiek cricketspel. Circa 1900. Afmeting: 20 x 108 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 3008

Lot modelauto's (ca. 50 stuks)

Resultaat: 100 EUR

Twee dozen vol met diverse modelauto's. Solido, Matchbox et cetera. Circa vijftig stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm.


Kavel: 3009

Lot auto's (ca. 20 st.)

Resultaat: 70 EUR

Lot diverse modelauto's in originele verpakking. Corgi, Schuco. Lledo. Circa twintig stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

Lot oud speelgoed

Resultaat: 60 EUR

Lot oud divers speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; elektrische blikken kraan T.M. + elektrische motor (Harley) Sanchis Espana, en elastolin dieren + knikkerspel. Afmeting: 2 - 41 cm. In re...


Kavel: 3011

Lot oud/antiek treinspeelgoed

Resultaat: 100 EUR

Lot oud/antiek treinspeelgoed sets. Onder andere: Karl Bub, Hornby in doos + extra rails + rest speelgoed blik. 20e Eeuw. Bespeeld. Afmeting: 25 - 26 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3012

Antiek Duits speelgoed

Resultaat: 900 EUR

Antiek Duits beschilderd speelgoed. Boerderij met dieren et cetera. Zuid Duitsland of Erzgebirge. Zachthout + handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 3013

Antieke pop + bedje, 1930

Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...


Kavel: 3014

Antieke soldaten (7x)

Resultaat: 250 EUR

Zeven antieke soldaten van papier-maché. Gepolychromeerd. Minimale beschadiging. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.


Kavel: 3015

Lot oud metalen speelgoed

Resultaat: 35 EUR

Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3016

Antiek Frans kinderfornuis

Startprijs 40 EUR

Antiek Frans gietijzeren kinderfornuis met warmwaterkraan. Circa 1900. Schoorsteen mist + één scharnier defect. Ancne Godin a Guise. Afmeting: 30 x 35 x 21 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3017

Lot model auto's

Resultaat: 60 EUR

Lot met diverse modelauto's. Onder andere; Burago, Polistil, Revell et cetera. Licht bespeeld. Afmeting: circa 20 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3018

Oud Chinees Mahjong spel

Resultaat: 120 EUR

Oud Chinees Mahjong spel in eikenhouten schuifkist + spelstukken van been. Met Mahjong spelregels. Afmeting: 8,5 x 23 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 3019

Lot blikken treinspeelgoed

Startprijs 60 EUR

Twee dozen met blikken treinspeelgoed. Onder andere; Wagon Hornby, Jep spoorwegovergang (elektrisch) + rails. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.


Kavel: 3020

Lot oud/antiek Meccano

Resultaat: 40 EUR

Lot oud/antiek Meccano. Onder andere; Temsi + 30-er jaren. Afmeting: 5 - 20 cm. In redelijk/goede staat.