Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
13 Resultaten
Kavel: 3012

Antiek Duits speelgoed

Resultaat: 900 EUR

Kavel: 3014

Antieke soldaten (7x)

Resultaat: 250 EUR

Zeven antieke soldaten van papier-maché. Gepolychromeerd. Minimale beschadiging. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.

Kavel: 3004

Collectie tinnen soldaten

Resultaat: 120 EUR

Kavel: 3018

Oud Chinees Mahjong spel

Resultaat: 120 EUR

Oud Chinees Mahjong spel in eikenhouten schuifkist + spelstukken van been. Met Mahjong spelregels. Afmeting: 8,5 x 23 x 18 cm. In goede staat.

Kavel: 3007

Antiek cricketspel, 1900

Resultaat: 100 EUR

Kavel: 3008

Lot modelauto's (ca. 50 stuks)

Resultaat: 100 EUR

Twee dozen vol met diverse modelauto's. Solido, Matchbox et cetera. Circa vijftig stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm.

Kavel: 3011

Lot oud/antiek treinspeelgoed

Resultaat: 100 EUR

Lot oud/antiek treinspeelgoed sets. Onder andere: Karl Bub, Hornby in doos + extra rails + rest speelgoed blik. 20e Eeuw. Bespeeld. Afmeting: 25 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Kavel: 3009

Lot auto's (ca. 20 st.)

Resultaat: 70 EUR

Lot diverse modelauto's in originele verpakking. Corgi, Schuco. Lledo. Circa twintig stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Kavel: 3010

Lot oud speelgoed

Resultaat: 60 EUR

Kavel: 3017

Lot model auto's

Resultaat: 60 EUR

Kavel: 3006

2x Zuid Afrika schaakspelen

Resultaat: 40 EUR

Kavel: 3020

Lot oud/antiek Meccano

Resultaat: 40 EUR

Kavel: 3015

Lot oud metalen speelgoed

Resultaat: 35 EUR