Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oud metalen speelgoed
Resultaat: 35 EUR

Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot auto's (ca. 20 st.)
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse modelauto's in originele verpakking. Corgi, Schuco. Lledo. Circa twintig stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Antiek Duits speelgoed
Resultaat: 900 EUR

Antiek Duits beschilderd speelgoed. Boerderij met dieren et cetera. Zuid Duitsland of Erzgebirge. Zachthout + handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.

Lot modelauto's (ca. 50 stuks)
Resultaat: 100 EUR

Twee dozen vol met diverse modelauto's. Solido, Matchbox et cetera. Circa vijftig stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm.

Antiek cricketspel, 1900
Resultaat: 100 EUR

Grote kist met antiek cricketspel. Circa 1900. Afmeting: 20 x 108 x 33 cm. In goede staat.

2x Zuid Afrika schaakspelen
Resultaat: 40 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...

Lot oud/antiek Meccano
Resultaat: 40 EUR

Lot oud/antiek Meccano. Onder andere; Temsi + 30-er jaren. Afmeting: 5 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Lot blikken treinspeelgoed
Startprijs 60 EUR

Twee dozen met blikken treinspeelgoed. Onder andere; Wagon Hornby, Jep spoorwegovergang (elektrisch) + rails. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

Oud Chinees Mahjong spel
Resultaat: 120 EUR

Oud Chinees Mahjong spel in eikenhouten schuifkist + spelstukken van been. Met Mahjong spelregels. Afmeting: 8,5 x 23 x 18 cm. In goede staat.

Lot model auto's
Resultaat: 60 EUR

Lot met diverse modelauto's. Onder andere; Burago, Polistil, Revell et cetera. Licht bespeeld. Afmeting: circa 20 - 30 cm. In goede staat.

Antiek Frans kinderfornuis
Startprijs 40 EUR

Antiek Frans gietijzeren kinderfornuis met warmwaterkraan. Circa 1900. Schoorsteen mist + één scharnier defect. Ancne Godin a Guise. Afmeting: 30 x 35 x 21 cm. In redelijke staat.

Antieke soldaten (7x)
Resultaat: 250 EUR

Zeven antieke soldaten van papier-maché. Gepolychromeerd. Minimale beschadiging. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.

Antieke pop + bedje, 1930
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...

Lot oud/antiek treinspeelgoed
Resultaat: 100 EUR

Lot oud/antiek treinspeelgoed sets. Onder andere: Karl Bub, Hornby in doos + extra rails + rest speelgoed blik. 20e Eeuw. Bespeeld. Afmeting: 25 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud speelgoed
Resultaat: 60 EUR

Lot oud divers speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; elektrische blikken kraan T.M. + elektrische motor (Harley) Sanchis Espana, en elastolin dieren + knikkerspel. Afmeting: 2 - 41 cm. In re...

2x Draken set schaakspel
Startprijs 40 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Collectie tinnen soldaten
Resultaat: 120 EUR

Collectie tinnen soldaten. 20e Eeuw. Deels in originele doos. Hinchliffe models Ltd. Meltham England. Wargames Collection. Afmeting: 8 x 8 x 3 cm. In goede staat.

Diorama, Poppenautomaat
Startprijs 400 EUR

Diorama poppenautomaat met melodie. Bewegende pop en vlinders. 20e Eeuw. Verso gemerkt Tiffany Studio's. Afmeting: 63 x 53 x 15 cm. In goede werkende staat.

Groot lot Disney figuren (13x)
Startprijs 100 EUR

Lot met diverse Walt Disney figuren (13x). Onder andere twee lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek treinspeelgoed
Startprijs 150 EUR

Groot lot oud/antiek blikken treinspeelgoed. Onder meer Hornby, Karl Bub, USA Trein, Duitse sneltrein. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Groot lot Märklin treinspeelgoed
Startprijs 200 EUR

Groot lot Märklin treinspeelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bespeeld. Afmeting: 9 - 24 cm. In redelijk/goede staat.