Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
46 Resultaten
Kavel: 4500

Oud Perzisch bidkleed, 171 x 117 cm.

Resultaat: 200 EUR

Oud Perzisch bidkleed. Beige. Panderman, Turkije. Afmeting: 171 x 117 cm. In goede staat.


Kavel: 4501

Perzisch kleed, 186 x 141 cm.

Resultaat: 450 EUR

Oud Perzisch kleed, Afschari. Met vogels in boom decor. Blauw/rood. Afmeting: 186 x 141 cm. In goede staat.


Kavel: 4504

Antiek Perzisch kleed, 244 x 140 cm.

Resultaat: 325 EUR

Antiek Perzisch kleed met rode rozen. Karabag. Afmeting: 244 x 140 cm. In goede staat.


Kavel: 4505

Oud Perzisch kleed, 210 x 134 cm.

Resultaat: 450 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren. Karabag. Beige/aardetinten. Afmeting: 210 x 134 cm. In goede staat.


Kavel: 4507

Oud Perzisch kleed, 207 x 140 cm.

Resultaat: 950 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.


Kavel: 4509

Oud Perzisch kleed, 132 x 87 cm.

Startprijs 100 EUR

Oud Perzisch kleed. Herat Beloutch. Aardetinten. Afmeting: 132 x 87 cm. In goede staat.


Kavel: 4510

Oud Perzisch kleed, 160 x 103 cm.

Resultaat: 140 EUR

Oud Perzisch kleed. Kleur: blauw .Floraal decor. Iets sleets. Afmeting: 160 x 103 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4511

Perzisch kleed, 130 x 92 cm.

Resultaat: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. Blauw, oranje gekleurd. Floraal decor. Afmeting: 130 x 92 cm. In goede staat.


Kavel: 4515

Oud Perzisch bidkleed, 146 x 80 cm.

Startprijs 80 EUR

Oud Perzisch bidkleed met vogel decor. Rood. Belutsch. Afmeting: 146 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 4516

Oud Perzisch kleed, 167 x 205 cm.

Resultaat: 60 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Bont, floraal decor. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.


Kavel: 4519

Perzisch kleed, 154 x 97 cm.

Startprijs 80 EUR

Oud Perzisch kleed. Bakara. Rood floraal. Afmeting: 154 x 97 cm. In goede staat.


Kavel: 4521

Handgeknoopt kleed, 171 x 110 cm.

Startprijs 200 EUR

Handgeknoopt kleed. Rood van kleur, met in de omranding blauw. Op de hoek is een jaartal en naam verwerkt 1947 Gahbi?. Afmeting: 171 x 110 cm. In goede staat.


Kavel: 4526

Kleed van zijde met gouddraad, 1900

Startprijs 120 EUR

Een antiek met gouddraad geborduurd zijden kleed met franjes. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 150 x 150 cm. In goede staat.


Kavel: 4537

2x Perzische kleden, 190 x 130 cm. / 130 x 110 cm.

Resultaat: 60 EUR

Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.


Kavel: 4538

Twee Perzische kleden, 190 x 95 cm. / 115 x 80 cm.

Resultaat: 50 EUR

Twee handgeknoopte Perzische kleden, waarvan één kleed met poezen decor. Afmeting: 190 x 95 cm. + 115 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 4542

Perzisch kleed, 210 x 140 cm.

Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-oranje en blauw van kleur. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.


Kavel: 4544

Oosters wandkleed, 137 x 93 cm.

Resultaat: 50 EUR

Oosters handwerk wandkleed met tijger decor. 20e Eeuw. Afmeting: 137 x 93 cm. In goede staat.


Kavel: 4545

Oosters wandkleed, 148 x 71 cm.

Startprijs 150 EUR

Oosters wandkleed met gouddraad en ijzeren ringen. Met dieren decor; olifant, stier, paard, hert. 20e Eeuw. Afmeting: 148 x 71 cm. In goede staat.


Kavel: 4508

Perzisch kleed, 196 x 137 cm.

Resultaat: 110 EUR

Kleurrijk oud Perzisch kleed. Floraal decor. Afmeting: 196 x 137 cm. In goede staat.


Kavel: 4514

3x Perzische kleden

Resultaat: 60 EUR

Drie oude diverse Perzische lopers/kleden. 20e Eeuw. Afmeting: 140 - 160 cm. In goede staat.


Kavel: 4517

Perzisch kleed, 168 x 245 cm.

Resultaat: 130 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Grijs-blauw, floraal decor. Afmeting: 168 x 245 cm. In goede staat.


Kavel: 4518

Perzisch kleed, 95 x 148 cm.

Resultaat: 100 EUR

Oud Perzisch kleed. Creme-roze, floraal decor. Afmeting: 95 x 148 cm. In goede staat.


Kavel: 4520

Handgeknoopt zijden kleed, 214 x 137 cm.

Resultaat: 350 EUR

Prachtig handgeknoopt zijden kleed met opgehoogde jachtmotieven. Decor van zeven jagers te paard en diverse dieren. Kleed heeft twee gaten welke gerepareerd dienen te worden. Afmeting: 214 x 137cm. In...


Kavel: 4522

Klein zijden kleed, 199 x 152 cm.

Resultaat: 150 EUR

Fijn geknoopt klein zijden kleed met floraal decor. Afmeting: 199 x 152 cm. In goede staat.