Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Baardman kruik
Resultaat: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Bronzen vaas, H 32,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.

Lot oud/antiek tin + koperwerk
Resultaat: 70 EUR

Groot lot oud/antiek tin + koperwerk. Onder andere veel miniatuur doofpotten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos, 1920
Resultaat: 160 EUR

Antieke gesigneerde Chinese dekseldoos van hardhout met tin. Kat Hing Hongkong + medailles. Republiek. Circa 1920. Afmeting: 8 x 19 x 16 cm. In goede staat.

Twee antieke messing melkkannen, 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antieke Hollandse melkkannen van messing. Circa 1900. Afmeting: circa 50 cm. In goede staat.

Oude globe
Resultaat: 45 EUR

Oude Duitse globe uit de 50-er jaren. Op eikenhouten voet. Räths Politischer Erdglobus, Prof. Dr. Arthur Krause. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Godin Cie Maison gietijzeren potkachel, 1890
Resultaat: 130 EUR

Antieke gietijzeren Godin Cie Maison potkachel. Frankrijk. Circa 1890. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Lot antieke kandelaren (10 x)
Resultaat: 60 EUR

Tien diverse antieke messing kaarskandelaren. 19e - 20 Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.

Groot lot munten
Resultaat: 80 EUR

Groot lot diverse oude munten. Europa, wereld. Tevens drie boeken met euro ontwerp geldstukken. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Lot Hollandse munten
Resultaat: 70 EUR

Groot lot oud Hollands muntgeld in houders. 20e Eeuw. Onder andere; Juliana, Wilhelmina, Rijksmunt Utrecht. Niet compleet. 1 Cent tot 2½ Gulden. Veel munten! Afmeting: 1 - 3 cm. In goede staat.

Zandstenen Maria beeld, H 45 cm.
Resultaat: 250 EUR

Klein zandstenen Maria figuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Bronzen zonnewijzer
Resultaat: 50 EUR

Bronzen zonnewijzer. Kikker op lelieblad. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 21 x 19 cm. In goede staat.

Lot Chinees tin/koper (10x)
Resultaat: 50 EUR

Tien delen antiek Chinees tin + koper. Bestaande uit; gesigneerde wierookbrander, twee stapeldozen (verbogen), twee kandelaren, tablet, drie opiumpijpen en een karaf. Afmeting: 12 - 36 cm. In redelijk...

Lot bontjassen etc. (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.

Bronzen wijwaterhouder, 1900
Resultaat: 45 EUR

Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.

Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos, 1880
Resultaat: 35 EUR

Antieke mahoniehouten historisme dekseldoos met messing beslag. In renaissance-stijl. Afmeting: 12 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Oude ramskop-gewei met schedel
Resultaat: 50 EUR

Oude ramskop-gewei met schedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Antiek reissecretaire
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.

Chinese bronzen fabeldier (kylin)
Resultaat: 100 EUR

Chinees bronzen fabeldier (kylin). Mogelijk olielamp of wierookbrander. Afmeting: 21 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Antiek marmeren lampvoet, H 52 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke olielampvoet van marmer. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Lot antiek koperwerk (9x)
Resultaat: 45 EUR

Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke parapluhouder, 1900
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke gietijzeren parapluhouder met ranken decor. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 x 22 cm. In goede staat.

Antieke kolenbak, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke kopergeslagen kolenbak met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 34 x 44 x 32 cm. In goede staat.