Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
281 Resultaten
Kavel: 2049

Diorama, American Folk Art

Startprijs 100 EUR

Amerikaans Folk Art Western diorama. Circa 1900. Afmeting: 20 x 25 x 1,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2048

Italiaanse piëtra dura

Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Italiaanse piëtra dura plaquette in lijst. Dansende figuren. Divers natuursteen soorten. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2046

Likeurkelder met inhoud

Startprijs 240 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met intarsia. Met vier karaffen + drie glazen. Eén chip karaf, verder in goede staat. Afmeting: 22 x 23 x 18 cm.


Kavel: 2045

Belijmde theekist

Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse notenhouten belijmde theekist met twee compartimenten. Afmeting: 15,5 x 20 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2043

19e Eeuwse kraantjeskan

Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse gegraveerde plated messing kraantjeskan met floraal decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Kavel: 2040

Antiek Chevrolet Master Hood ornament

Resultaat: 50 EUR

Originele chrome Hood ornament Chevrolet Master De Lux 1936. Lichte oxidatie. Afmeting: 20 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2037

Antieke speeldoos + speelplaten

Startprijs 1.000 EUR

Grote antieke Duitse Kalipe speeldoos van notenhout met intarsia. Circa 1900. In zeer goede werkende staat en mooie klank. Met extra speelplaten. Recentelijk gepolitoerd. Afmeting: 20 x 40 x 37 cm. In...


Kavel: 2034

Zeldzame antieke theestoof

Resultaat: 250 EUR

Zeldzame antieke mahoniehouten empire theestoof in bloemvorm. Lichte fineerschade. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.


Kavel: 2032

Twee antieke cassolettes, H 33 cm.

Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten (ramskoppen). Circa 1890. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 2031

Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm.

Startprijs 3.250 EUR

Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2029

Wijnrek

Resultaat: 120 EUR

Groot oud Frans smeedijzeren wijnrek ca. 1930 met twee deuren (zwart geschilderd). In goede originele staat 164x101x57cm.


Kavel: 2028

Antiek K.N.A.C. auto embleem, 1935

Resultaat: 70 EUR

Antiek Hollands K.N.A.C. auto embleem. Verchroomd met emaille. Circa 1935. Afmeting: 9,8 x 6,7 cm. In mooie staat.


Kavel: 2026

Twee koperen piedestals

Startprijs 300 EUR

Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.


Kavel: 2025

Toverlantaarn, 1920

Resultaat: 150 EUR

Zeer grote antieke Duitse toverlantaarn van blik. Gemerkt Janus Liesegang met diverse glazen voorstellingen (lantaarnplaten) in grote doos. Circa 1920. Afmeting: 74 x 86 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

Messing bloemenvaas, 1860

Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde bloemenvaas. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

Twee bronzen wandfiguren

Startprijs 1.200 EUR

Twee grote bronzen koud beschilderde wandkandelaren met moren en tulband. Afmeting: 53 x 40 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

Schwarzwalder dekseldoos

Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Koloniale scheeps documentkist

Resultaat: 160 EUR

18e - 19e Eeuwse koloniale teakhouten scheeps documenten kist met messing beslag en origineel slot. Sleutel mist. Afmeting: 24 x 27 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Japanse bronzen vaas, H 25 x Ø 27 cm.

Resultaat: 80 EUR

Grote gesigneerde Japanse bronzen vaas met druivenranken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

Twee antieke Charles Dix kandelaren, 1840

Startprijs 850 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Gebruneerd + verguld. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2006

Emaille fotolijst met porselein

Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse emaille fotolijst met porseleinen medaillon. Handbeschilderd. Moeder met kind. Afmeting: 23 x 14 x 2 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

17e Eeuwse Duitse geldkist

Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 17e eeuwse ijzeren miniatuur geldkist. Duitsland. Renaissance. Met Türmschloss + vergrendeling. Mechaniek incompleet. Deel ijzeren banden mist. Bodem gesoldeerd. Afmeting: 9 x 19 x 10 cm. In ...


Kavel: 2003

Antieke documentenkist, 1900

Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse wortelnoten documentenkist met datumaanduiding, opbergvakken en inktpotten. Circa 1900. Afmeting: 32 x 31 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Antieke kaarsenkroonluchter, 1900

Resultaat: 100 EUR

Antieke bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: H 80 x Ø 67 cm. In goede staat.