Twee Japanse messing vazen met pioenrozen decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke messing kraantjeskan met drie kranen. Circa 1800. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot oud koperwerk. 1x Vijzel, neo renaissance, 20e Eeuw. 2x Messing kemphanen, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Antieke koperen hanglamp met bruin glas en gebloemd koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Op hardhouten console. Circa 1920. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Moderne metalen designlamp met getorste metalen lamellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.
Grote drie-lichts Italiaanse houtgesneden vergulde + verzilverde houten putti lamp op Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Twee antieke jugendstil plated lampenvoeten met druivenranken decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren met meerminnen. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Neo gotisch. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee bronzen kaarskandelaren. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; maten, houders et cetera. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse tinnen kraantjeskannen. Circa 1800. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees tin + koper. Bestaande uit; gesigneerde wierookbrander, twee stapeldozen (verbogen), twee kandelaren, tablet, drie opiumpijpen en een karaf. Afmeting: 12 - 36 cm. In redelijk...
Groot lot oud/antiek tin + koperwerk. Onder andere veel miniatuur doofpotten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Engelse weegschaal van messing en eiken + enkele gewichten. W & T Avery Trademark. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Zeldzaam mooie 18e eeuwse theekist van rozenhout met bronzen monturen en messing binnenwerk. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke handbeschilderde opaline glazen staande petroleumlamp met bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met vier karaffen + borrelglas. Eén karaf enkele chips. Afmeting: 23 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Grote Japanse lakwerk dekseldoos met vakverdeling en parelmoer-inleg. Circa 1930. Afmeting: 15 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk kastje met elf lades en twee deuren, voorzien van koperen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 30 x 15 cm. Hengsels missen. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse dekseldoos met boulle-stijl inleg op deksel (zaagwerk + spiegels). Afmeting: 7 x 31 x 23 cm. In goede staat.
17e Eeuws Italiaans renaissance Heilig kruis met bronzen Corpus Christi. Met ornamenten, ebbenhout. Afmeting: 37 x 17,5 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse theestoven. 19e Eeuw. Mahoniehout met koperen binnenbak. Afmeting: 43 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek. Bodemvondst? Romeinse? spaartiet. Spaarpot in tietvorm. Irisatie + glazuur verlies. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse hardhouten belijmde scheepskist met smeedijzeren beslag en handgrepen. Afmeting: 28 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke apparaten. 1x Dictaphone model 12 + 1x Comptometer USA Felt & Tarrant Chicago. Functies niet getest. Afmeting: 26 x 38 x 17 cm / 15 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Amerikaans Folk Art Western diorama. Circa 1900. Afmeting: 20 x 25 x 1,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met intarsia. Met vier karaffen + drie glazen. Eén chip karaf, verder in goede staat. Afmeting: 22 x 23 x 18 cm.
19e Eeuwse gegraveerde plated messing kraantjeskan met floraal decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Originele chrome Hood ornament Chevrolet Master De Lux 1936. Lichte oxidatie. Afmeting: 20 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Kalipe speeldoos van notenhout met intarsia. Circa 1900. In zeer goede werkende staat en mooie klank. Met extra speelplaten. Recentelijk gepolitoerd. Afmeting: 20 x 40 x 37 cm. In...
Zeldzame antieke mahoniehouten empire theestoof in bloemvorm. Lichte fineerschade. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten (ramskoppen). Circa 1890. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Groot oud Frans smeedijzeren wijnrek ca. 1930 met twee deuren (zwart geschilderd). In goede originele staat 164x101x57cm.
Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing vergulde bloemenvaas. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen koud beschilderde wandkandelaren met moren en tulband. Afmeting: 53 x 40 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koloniale teakhouten scheeps documenten kist met messing beslag en origineel slot. Sleutel mist. Afmeting: 24 x 27 x 50 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Japanse bronzen vaas met druivenranken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse emaille fotolijst met porseleinen medaillon. Handbeschilderd. Moeder met kind. Afmeting: 23 x 14 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Engelse wortelnoten documentenkist met datumaanduiding, opbergvakken en inktpotten. Circa 1900. Afmeting: 32 x 31 x 25 cm. In goede staat.