Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
19e Eeuwse Franse dekseldoos 2066
19e Eeuwse Franse dekseldoos

Resultaat:

150 EUR

17e Eeuws Italiaans Heilig kruis 2063
17e Eeuws Italiaans Heilig kruis
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Antieke theestoof 2060
2x Antieke theestoof

Resultaat:

100 EUR

Romeinse spaartiet? 2057
Romeinse spaartiet?
Startprijs 50 EUR
Zeldzame 18e eeuwse scheepskist 2054
Zeldzame 18e eeuwse scheepskist
Startprijs 1.200 EUR
Twee antieke apparaten 2052
Twee antieke apparaten
Startprijs 100 EUR
Brunsviga telmachine + nachtklok 2051
Brunsviga telmachine + nachtklok
Startprijs 60 EUR
Diorama, American Folk Art 2049
Diorama, American Folk Art
Startprijs 100 EUR
Likeurkelder met inhoud 2046
Likeurkelder met inhoud
Startprijs 240 EUR
19e Eeuwse kraantjeskan 2043
19e Eeuwse kraantjeskan
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Antiek Chevrolet Master Hood ornament 2040
Antiek Chevrolet Master Hood ornament

Resultaat:

50 EUR

Antieke speeldoos + speelplaten 2037
Antieke speeldoos + speelplaten
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zeldzame antieke theestoof 2034
Zeldzame antieke theestoof

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee antieke cassolettes, H 33 cm. 2032
Twee antieke cassolettes, H 33 cm.

Resultaat:

225 EUR

Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm. 2031
Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm.
Startprijs 3.250 EUR
Verkocht
Wijnrek 2029
Wijnrek

Resultaat:

120 EUR

Twee koperen piedestals 2026
Twee koperen piedestals
Startprijs 300 EUR
Messing bloemenvaas, 1860 2023
Messing bloemenvaas, 1860
Startprijs 200 EUR
Twee bronzen wandfiguren 2017
Twee bronzen wandfiguren
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Schwarzwalder dekseldoos 2014
Schwarzwalder dekseldoos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Koloniale scheeps documentkist 2011
Koloniale scheeps documentkist

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Japanse bronzen vaas, H 25 x Ø 27 cm. 2009
Japanse bronzen vaas, H 25 x Ø 27 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Emaille fotolijst met porselein 2006
Emaille fotolijst met porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke documentenkist, 1900 2003
Antieke documentenkist, 1900

Resultaat:

100 EUR