Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
281 Resultaten
Kavel: 2158

Engelse barometer

Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2227

Oude Zeiss Ikon fotocamera

Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2238

Set gewichten in blok

Startprijs 40 EUR

Gewichtenblok. Twee kleine gewichten missen. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2242

Wijnkoeler+dekseldoos

Startprijs 40 EUR

Antieke plated wijnkoeler + art deco messing dekseldoos met bakeliet. Circa 1920. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2249

Twee moderne windlichten

Startprijs 40 EUR

Twee grote decoratieve kristallen windlichten met messing. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 39 c m. In goede staat.


Kavel: 2264

Majolica petroleumlamp

Startprijs 40 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2056

2x Boeddha tuinbeeld

Startprijs 50 EUR

Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.


Kavel: 2057

Romeinse spaartiet?

Startprijs 50 EUR

Antiek. Bodemvondst? Romeinse? spaartiet. Spaarpot in tietvorm. Irisatie + glazuur verlies. Afmeting: 13 cm. In goede staat.


Kavel: 2079

Majolica hangpetroleumlamp

Startprijs 50 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2134

Antiek bronzen inktstel, 1900

Startprijs 50 EUR

Antiek bronzen inktstel met Griekse/figuren decor. Circa 1900. Inktpotjes missen. Afmeting: 16 x 29 x 18 cm. Verder in goede staat.


Kavel: 2161

Indonesische kris + gebedsrol

Startprijs 50 EUR

Indonesische kris + gebedsrol in draaibare houder. Boeddhistisch. 20e Eeuw. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2197

Antieke zadelhouder, 1900

Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.


Kavel: 2208

Lot plated ( 4x)

Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek plated. Bestaande uit: Koekjestrommel + drie schenkkannen. Plated is sleets. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.


Kavel: 2215

Twee wandblakers

Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse gehamerde wandblakers van messing. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2216

Gietijzeren grape + stoof

Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek gietijzer. 1x Grape + 1x stoof. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2226

Lot stoppen en gesp

Startprijs 50 EUR

Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.


Kavel: 2256

Heilig kruis

Startprijs 50 EUR

19e Eeuws Heilig kruis met bronzen corpus christi + hardhouten kruis. Afmeting: 50 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 2051

Brunsviga telmachine + nachtklok

Startprijs 60 EUR

Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2069

Antieke Engelse dekseldoos

Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2093

3-Delig Engels Woodward tinnen servies

Startprijs 60 EUR

Drie-delig Engels Woodward tinnen servies. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2107

Twee antieke kandelaren, 1900

Startprijs 60 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren met druiven. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2132

Twee Japanse messing vazen, 1900

Startprijs 60 EUR

Twee Japanse messing vazen met pioenrozen decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2136

Vier delen oud/antiek koperwerk

Startprijs 60 EUR

Vier delen oud/antiek koperwerk. Het betreft; theekan, melkkan, hengselvaas en een trechter. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 2149

Cacaoblik Korff - Amsterdam

Startprijs 60 EUR

Groot antiek cacao voorraadblik van Korff- Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.