Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie delen antiek tin, 1800 2096
Drie delen antiek tin, 1800

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
19e Eeuwse likeurkelder 2077
19e Eeuwse likeurkelder

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Koloniale scheeps documentkist 2011
Koloniale scheeps documentkist

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos, 1920 2067
Chinese dekseldoos, 1920

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke hanglamp, 1900 2279
Antieke hanglamp, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee antieke plafonieres, 1920 2275
Twee antieke plafonieres, 1920

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse dekseldoos 2066
19e Eeuwse Franse dekseldoos

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Toverlantaarn, 1920 2025
Toverlantaarn, 1920

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen, 1900 2271
Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gotisch kistje 2071
Gotisch kistje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hollandse barometer, 126 cm. 2163
Hollandse barometer, 126 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vijf antieke dekseldozen 2175
Vijf antieke dekseldozen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Drie oude Dupont Paris aanstekers 2248
Drie oude Dupont Paris aanstekers

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Godin Cie Maison gietijzeren potkachel, 1890 2217
Godin Cie Maison gietijzeren potkachel, 1890

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
18e - 19e  Eeuwse plated Godslamp 2101
18e - 19e Eeuwse plated Godslamp

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Oude scheepsbarometer 2151
Oude scheepsbarometer

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee antieke elektromachnetische apparaten (medisch) 2183
Twee antieke elektromachnetische apparaten (medisch)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Tinnen tafellamp, H 28 cm. 2085
Tinnen tafellamp, H 28 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Franse marmeren boekensteunen 2231
Twee Franse marmeren boekensteunen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Dupont aansteker 2207
3x Dupont aansteker

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Emaille reclamebord 'Schuttersveld/Manchester' 2148
Emaille reclamebord 'Schuttersveld/Manchester'

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee messing kandelaren, 1870 2145
Twee messing kandelaren, 1870

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wijnrek 2029
Wijnrek

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee antieke merklappen in lijst 2180
Twee antieke merklappen in lijst

Resultaat:

120 EUR