Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
149 Resultaten
Kavel: 2018

Zeldzame Venetiaanse piedestal

Resultaat: 1.250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Venetiaanse piedestal met klauwpoten, vergulding + originele polychromie. Afmeting: 110 x 36 x 36 cm. In goede originele staat.


Kavel: 2042

Kleine zeldzame geldkist, 1700

Resultaat: 900 EUR

Kleine zeldzame smeedijzeren renaissance geldkist met geheime slotvergrendeling, sleutelgaten achter afdekking te openen door een geheime bediening. Circa 1700. Afmeting: 12 x 15 x 12 cm. In zeer goed...


Kavel: 2184

Lot diverse brillen

Resultaat: 900 EUR

Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.


Kavel: 2044

Bronzen vaas, H 32,5 cm.

Resultaat: 850 EUR

Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.


Kavel: 2251

Twee Franse cassolettes, H 47 cm.

Resultaat: 800 EUR

Twee antieke Franse marmeren cassolettes met ramskoppen en verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 2277

Grote staande lamp met bloembak, H 165 cm.

Resultaat: 650 EUR

Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.


Kavel: 2261

Twee antieke cassolettes, H 40 cm.

Resultaat: 500 EUR

Twee grote antieke Franse cassolettes van brons en marmer, met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2004

Zeldzaam inktstel (ontwerp Eisenloeffel)

Resultaat: 350 EUR

Jan Eisenloeffel. 1876 - 1957. Ontwerp inktstel voor metaalwerkplaats Amstelhoek 1899 - 1902. Gemerkt A.H. Met originele inktpotten van glas. Afmeting: 10 x 28 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

17e Eeuwse Duitse geldkist

Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 17e eeuwse ijzeren miniatuur geldkist. Duitsland. Renaissance. Met Türmschloss + vergrendeling. Mechaniek incompleet. Deel ijzeren banden mist. Bodem gesoldeerd. Afmeting: 9 x 19 x 10 cm. In ...


Kavel: 2013

Weense bronzen deurbel

Resultaat: 350 EUR

Weense bronzen deurbel met bokkenkop. Ontwerp Walter Bosse. 1904 - 1979. Afmeting: 22 x 11 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2274

David Marshall spiegel, H 102 x B 67 cm.

Resultaat: 350 EUR

Gesigneerde design spiegel van David Marshall. 90-er Jaren. Floraal/kubistisch. David Marshall, division of sculptors guild L.T.D. Afmeting: H 102 x B 67 x D 4 cm. In goede staat.


Kavel: 2062

17e Eeuwse Corpus Christi

Resultaat: 300 EUR

17e Eeuwse Italiaanse Corpus Christi van brons. Renaissance. Afmeting: 23 x 18,5 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 2105

17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm.

Resultaat: 300 EUR

17e Eeuwse antieke bronzen kandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2034

Zeldzame antieke theestoof

Resultaat: 250 EUR

Zeldzame antieke mahoniehouten empire theestoof in bloemvorm. Lichte fineerschade. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.


Kavel: 2147

Zandstenen Maria beeld, H 45 cm.

Resultaat: 250 EUR

Klein zandstenen Maria figuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2032

Twee antieke cassolettes, H 33 cm.

Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten (ramskoppen). Circa 1890. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 2035

Theestoof, 1820

Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met leeuwenkoppen en ringen. Circa 1820. Fineerschades. Afmeting: H 51 x Ø 33 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2078

Prachtige schrijfkist met intarsia + parelmoer

Resultaat: 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse wortelnoten schrijfkist met intarsia + parelmoer. Afmeting: 14 x 24 x 34 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2124

Bronzen tafellamp, H 45 cm.

Resultaat: 200 EUR

Gesigneerde antieke bronzen tafellamp met Griekse dame. Gesigneerd Pierre-Alexandre Schoenewerk, 1820 - 1885. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2247

Twee 19e eeuwse wandconsoles

Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2160

Drie Hollandse theestoven

Resultaat: 180 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse theestoven. Mahonie. Onder andere Willem III. Circa 1860. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2166

Twee Franse kandelaren, H 45 cm.

Resultaat: 180 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Franse bronzen kaarskandelaren met porselein. Handbeschilderd. Floraal. Eén bronzen voetje achter niet origineel. Circa 1860. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2172

Gouden 5-gulden in montuur

Resultaat: 180 EUR

Gouden 5 gulden munt in een gouden rand, 585/000. vijf gulden munt uit 1912 met Koningin Wilhelmina. Totaal ca 3,7 gram. Munt is bekrast.


Kavel: 2096

Drie delen antiek tin, 1800

Resultaat: 170 EUR

Drie delen antiek tin. Circa 1800. Twee Louis Seize dekseldozen. Eén Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.