54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Antieke dekseldoos, 1880
Resultaat: 35 EUR

Empire-stijl lamp, H 58 cm.
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Hollandse penningen Ø 6 cm.
Resultaat: 25 EUR

2x Openhaardbok + wafelijzers
Resultaat: 25 EUR

Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.

Twee antieke opaline tafellampen
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.