Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame Venetiaanse piedestal 2018
Zeldzame Venetiaanse piedestal

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Kleine zeldzame geldkist, 1700 2042
Kleine zeldzame geldkist, 1700

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Lot diverse brillen 2184
Lot diverse brillen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Bronzen vaas, H 32,5 cm. 2044
Bronzen vaas, H 32,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee Franse cassolettes, H 47 cm. 2251
Twee Franse cassolettes, H 47 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote staande lamp met bloembak, H 165 cm. 2277
Grote staande lamp met bloembak, H 165 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee antieke cassolettes, H 40 cm. 2261
Twee antieke cassolettes, H 40 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzaam inktstel (ontwerp Eisenloeffel) 2004
Zeldzaam inktstel (ontwerp Eisenloeffel)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Duitse geldkist 2005
17e Eeuwse Duitse geldkist

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Weense bronzen deurbel 2013
Weense bronzen deurbel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
David Marshall spiegel, H 102 x B 67 cm. 2274
David Marshall spiegel, H 102 x B 67 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Corpus Christi 2062
17e Eeuwse Corpus Christi

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm. 2105
17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zeldzame antieke theestoof 2034
Zeldzame antieke theestoof

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zandstenen Maria beeld, H 45 cm. 2147
Zandstenen Maria beeld, H 45 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee antieke cassolettes, H 33 cm. 2032
Twee antieke cassolettes, H 33 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Theestoof, 1820 2035
Theestoof, 1820

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Prachtige schrijfkist met intarsia + parelmoer 2078
Prachtige schrijfkist met intarsia + parelmoer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen tafellamp, H 45 cm. 2124
Bronzen tafellamp, H 45 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee 19e eeuwse wandconsoles 2247
Twee 19e eeuwse wandconsoles

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie Hollandse theestoven 2160
Drie Hollandse theestoven

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee Franse kandelaren, H 45 cm. 2166
Twee Franse kandelaren, H 45 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gouden 5-gulden in montuur 2172
Gouden 5-gulden in montuur

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Drie delen antiek tin, 1800 2096
Drie delen antiek tin, 1800

Resultaat:

170 EUR