Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
281 Resultaten
Kavel: 2265

Lot bontjassen etc. (5x)

Resultaat: 100 EUR

Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.


Kavel: 2266

Twee Sevres-stijl piedestals + vazen

Startprijs 850 EUR

Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2267

Drie antieke bijbels met zilverwerk

Startprijs 100 EUR

Drie antieke bijbels met zilveren sloten. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2268

Grote tinnen theekan

Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 2269

Italiaanse lampvoet van albast, H 83 cm.

Startprijs 80 EUR

Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.


Kavel: 2270

Lot tin (4x)

Startprijs 60 EUR

Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2271

Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen, 1900

Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen met bodemmerk. Met glaskogel op deksel. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2272

Twee antieke tinnen wijnkannen, 1800

Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse tinnen wijnkannen in barok-vorm. Met bodemmerk. Circa 1800. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2273

Twee wand/koetslampen

Startprijs 125 EUR

Twee grote messing wand/koetslampen. Elektrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.


Kavel: 2274

David Marshall spiegel, H 102 x B 67 cm.

Resultaat: 350 EUR

Gesigneerde design spiegel van David Marshall. 90-er Jaren. Floraal/kubistisch. David Marshall, division of sculptors guild L.T.D. Afmeting: H 102 x B 67 x D 4 cm. In goede staat.


Kavel: 2275

Twee antieke plafonieres, 1920

Resultaat: 150 EUR

Twee antieke messing plafonieres met facet geslepen en gesatineerd glas. Circa 1920. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2276

Twee petroleumlampen

Startprijs 60 EUR

1x melkglas


Kavel: 2277

Grote staande lamp met bloembak, H 165 cm.

Resultaat: 650 EUR

Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.


Kavel: 2278

Twee antieke opaline tafellampen

Resultaat: 25 EUR

Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2279

Antieke hanglamp, 1900

Resultaat: 150 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met putti en guirlandes. Circa 1900. Deels voor kaarsen + 1-lichts elektrisch. Afmeting: 90 x 60 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2280

Antieke hanglamp, 1910

Startprijs 120 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met guirlandes. Circa 1910. Louis Seize-stijl. 1-Lichts elektrisch. Afmeting: 93 x Ø 49 cm. In goede staat.


Kavel: 2281

Antieke kroonluchter, 1900

Resultaat: 70 EUR

Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.