Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot bontjassen etc. (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.

Twee Sevres-stijl piedestals + vazen
Startprijs 850 EUR

Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.

Drie antieke bijbels met zilverwerk
Startprijs 100 EUR

Drie antieke bijbels met zilveren sloten. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.

Grote tinnen theekan
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Italiaanse lampvoet van albast, H 83 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.

Lot tin (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen, 1900
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen met bodemmerk. Met glaskogel op deksel. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee antieke tinnen wijnkannen, 1800
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse tinnen wijnkannen in barok-vorm. Met bodemmerk. Circa 1800. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee wand/koetslampen
Startprijs 125 EUR

Twee grote messing wand/koetslampen. Elektrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

David Marshall spiegel, H 102 x B 67 cm.
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerde design spiegel van David Marshall. 90-er Jaren. Floraal/kubistisch. David Marshall, division of sculptors guild L.T.D. Afmeting: H 102 x B 67 x D 4 cm. In goede staat.

Twee antieke plafonieres, 1920
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke messing plafonieres met facet geslepen en gesatineerd glas. Circa 1920. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.

Twee petroleumlampen
Startprijs 60 EUR

1x melkglas

Grote staande lamp met bloembak, H 165 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.

Twee antieke opaline tafellampen
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke hanglamp, 1900
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met putti en guirlandes. Circa 1900. Deels voor kaarsen + 1-lichts elektrisch. Afmeting: 90 x 60 x 45 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp, 1910
Startprijs 120 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met guirlandes. Circa 1910. Louis Seize-stijl. 1-Lichts elektrisch. Afmeting: 93 x Ø 49 cm. In goede staat.

Antieke kroonluchter, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.