Antieke Boheems kristalglazen schaal met figuren in landschap decor. Monogram W.R. Circa 1870 - 1880. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Moderne glazen design vaas. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 18 x 23 cm. In goede staat.