Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm. 5501
Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Moderne glazen design vaas 5525
Moderne glazen design vaas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke Boheemse schaal Ø 27 cm. 5520
Antieke Boheemse schaal Ø 27 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Swarovski 8x 5516
Lot Swarovski 8x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee delen glaswerk 5527
Twee delen glaswerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee antieke Boheemse dekselpotten 5526
Twee antieke Boheemse dekselpotten

Resultaat:

60 EUR

Antieke glazen bowlset 5524
Antieke glazen bowlset
Startprijs 50 EUR
Boheemse flacon 5523
Boheemse flacon
Startprijs 60 EUR
Houder met 12 Murano roerstokjes 5522
Houder met 12 Murano roerstokjes
Startprijs 60 EUR
Lot Copier glazen (22x) 5521
Lot Copier glazen (22x)
Startprijs 50 EUR
8x Gebrandschilderd glas 5519
8x Gebrandschilderd glas
Startprijs 70 EUR
Twee delen antiek glaswerk 5518
Twee delen antiek glaswerk
Startprijs 70 EUR
18e Eeuwse rozenwater fles 5517
18e Eeuwse rozenwater fles
Startprijs 80 EUR
Mondgeblazen glazen duif 5515
Mondgeblazen glazen duif
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Drie antieke glazen pronkbokalen, 1880 5514
Drie antieke glazen pronkbokalen, 1880

Resultaat:

80 EUR

Kapitale Boheemse kristallen dekselvaas, H 72 cm. / Ø 29 cm. 5513
Kapitale Boheemse kristallen dekselvaas, H 72 cm. / Ø 29 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee glazen vazen 5512
Twee glazen vazen

Resultaat:

80 EUR

Franse glazen vaas, 1900 5511
Franse glazen vaas, 1900
Startprijs 50 EUR
Groen-glazen Copier schaal Ø 33 cm. 5510
Groen-glazen Copier schaal Ø 33 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
26 Glazen met overlay 5509
26 Glazen met overlay

Resultaat:

450 EUR

Lot glazen bloemen (9x) 5508
Lot glazen bloemen (9x)
Startprijs 80 EUR
Zes delen antiek kristal 5507
Zes delen antiek kristal
Startprijs 30 EUR
Twee antieke karaffen, H 23 - 27 cm. 5506
Twee antieke karaffen, H 23 - 27 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Glazen tafelamp, 1920 5505
Glazen tafelamp, 1920

Resultaat:

50 EUR