54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Lot Copier glazen (22x)
Startprijs 50 EUR

Franse glazen vaas, 1900
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antieke glazen Leerdam cactuspot, 1930
Startprijs 50 EUR

Antieke Art Deco glazen Leerdam cactuspot. Circa 1930. Haarlijn. Afmeting: H 12,5 x Ø 12,7 cm. In redelijke staat.

Zes delen antiek kristal
Startprijs 30 EUR