Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame Hollandse Copier Leerdam vaas in oranje kleur. Pompoenvormige uitvoering. Met bodemmerk. Circa 1928. Eén minimale chip. Afmeting: H 38 x Ø 32 cm. In goede staat.

26 Glazen met overlay
Resultaat: 450 EUR

Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.

Antieke Boheemse schaal Ø 27 cm.
Resultaat: 110 EUR

Antieke Boheems kristalglazen schaal met figuren in landschap decor. Monogram W.R. Circa 1870 - 1880. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee glazen vazen. 1x Duitse design vaas, gemerkt Elena, in de vorm van Marilyn Monroe jurk. 1x Gesigneerde (onduidelijk) glazen vaas, Torso. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede st...

Drie antieke glazen pronkbokalen, 1880
Resultaat: 80 EUR

Drie grote antieke Duitse historisme glazen pronkbokalen met handbeschildering + noppen. Circa 1880. Afmeting: H 25 -29 cm. In goede staat.

Twee antieke Boheemse dekselpotten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Boheemse dekselpotten van kristal. Druivenrank decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Glazen tafelamp, 1920
Resultaat: 50 EUR

Art Deco glazen tafellamp. Circa 1920. Floraal/geslepen. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Moderne glazen design vaas
Resultaat: 45 EUR

Moderne glazen design vaas. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 18 x 23 cm. In goede staat.

Lot Swarovski 8x
Resultaat: 40 EUR

Acht oude Swarovski kristallen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; zwaan, eend, olifant, teddybeer op schaatsen, koala beer, vliegtuig, vlinder. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 3 - 7...

Twee delen glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Twee delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Grote vaas, mondgeblazen. 1x Schaal van groen/gelig glas. Afmeting: 49 - 45,5 cm. In goede staat.

A.D Copier Leerdam Unica vaas, H 33,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote dikwandige A.D. Copier Leerdam Unica vaas uit het jaar 1946. Met tin craquelé. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Lot presse papier (25x)
Startprijs 300 EUR

Groot lot glaswerk. Onder andere paperweights. 25 Stuks. Millefiori, Murano + vier glazen dieren. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

Lot presse papier (20x)
Startprijs 300 EUR

Groot lot glaswerk. Paperweight. 20e Eeuw. 20 Stuks. Ook gesigneerde exemplaren. Plus 1x bonbon, 1x zwaan, 1x vis. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Mondgeblazen glazen duif
Startprijs 150 EUR

Finlandse mondgeblazen duif met signatuur. Nutajaarn? Haarlijn in staart. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Groen-glazen Copier schaal Ø 33 cm.
Startprijs 150 EUR

Dikwandige groen-glazen Copier Leerdam schaal met bodemmerk. Circa 1930 - 1950. Eén zijde beschadigingen, weggepolijst? Afmeting: H 7 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale Boheemse kristallen dekselvaas, H 72 cm. / Ø 29 cm.
Startprijs 100 EUR

Kapitale Boheemse kristallen dekselvaas met ruitvormig slijpsel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 29 cm. In goede staat.

Twee antieke karaffen, H 23 - 27 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke mondgeblazen glazen karaffen met graveerwerk. Minimale chips. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.

18e Eeuwse rozenwater fles
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse Perzische messing deels verzilverde rozenwaterfles met florale graveringen. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Lot glazen bloemen (9x)
Startprijs 80 EUR

Negen glazen bloemen in Murano-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 90 cm. In goede staat.

8x Gebrandschilderd glas
Startprijs 70 EUR

Lot van acht oude gebrandschilderde glas-in-lood vensters. 19e - 20e Eeuw. Kleine venster gebarsten, verder in goede staat. Afmeting: 12 - 32 cm.

Twee delen antiek glaswerk
Startprijs 70 EUR

Twee delen antiek glaswerk. 1x Vaasje (inktpot?) van kristal met goud decor, circa 1900. 1x Dekseldoos, Fachschule Stienschönau, Haida met zwaan decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 7 - 13 cm. I...

Boheemse flacon
Startprijs 60 EUR

Mondgeblazen Boheemse flacon met rode beschildering + spreuk 'Ihr Herrn Schützen kommt herein, Ich gies euch ein gutes glas wein'. Waarschijnlijk naar antiek voorbeeld. Afmeting: 18 cm. In goede staat...

Houder met 12 Murano roerstokjes
Startprijs 60 EUR

Houder met twaalf Murano glazen roerstokjes. Divers. Circa 1950 - 1960. Afmeting: L 21 cm. In goede staat.

Antieke glazen bowlset
Startprijs 50 EUR

Antieke 14-delige glazen bowlset. Mondgeblazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 32 cm. In goede staat.