Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuws Hollands kabinet 4000
18e Eeuws Hollands kabinet

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Hoekvitrine, 1830 4001
Hoekvitrine, 1830

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4002
Chinese hocker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4003
Chinese hocker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4005
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote Duitse kersenhouten commode, 1820 4006
Grote Duitse kersenhouten commode, 1820

Resultaat:

600 EUR

Hollands barok kabinet, 1780 4007
Hollands barok kabinet, 1780
Startprijs 1.250 EUR
Duitse vitrinekast, 1820 kersenhout. 4008
Duitse vitrinekast, 1820 kersenhout.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Vitrinekast, 1800 4011
Vitrinekast, 1800

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Kabinet (mahonie) 4012
Kabinet (mahonie)

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken kist 4013
18e Eeuwse eiken kist

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuws wortelnoten kabinet 4016
18e Eeuws wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.400 EUR

18e Eeuwse Hollandse 4-deurs kast 4017
18e Eeuwse Hollandse 4-deurs kast
Startprijs 700 EUR
18e eeuwse Duitse 2-deurs kast 4021
18e eeuwse Duitse 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR
Zeldzaam antiek damesschrijfbureau, 1880 4022
Zeldzaam antiek damesschrijfbureau, 1880
Startprijs 1.500 EUR
Eiken buffet frans ca 1880. 4023
Eiken buffet frans ca 1880.
Startprijs 150 EUR
Eiken Louis Seize linnenkast, 1800 4026
Eiken Louis Seize linnenkast, 1800
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Louis Seize spiegel, 103 x 53 cm. 4027
Louis Seize spiegel, 103 x 53 cm.

Resultaat:

250 EUR

Hollandse commode 4028
Hollandse commode
Startprijs 200 EUR
Hollandse empire penantkast 4030
Hollandse empire penantkast
Startprijs 120 EUR
Antieke vertico, 1900 4032
Antieke vertico, 1900
Startprijs 500 EUR
19e Eeuwse porseleinkast 4033
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Vintage designstoel van Bruhl 4035
Vintage designstoel van Bruhl

Resultaat:

250 EUR

Frans secretaire, 1850 4036
Frans secretaire, 1850
Startprijs 750 EUR