Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
235 Resultaten
Kavel: 4188

Spiegel, H 108 x B 53 cm.

Startprijs 25 EUR

Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.


Kavel: 4126

Decoratieve spiegel, H 100 x B 74 cm.

Startprijs 50 EUR

Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.


Kavel: 4136

Decoratieve spiegel, 112 x 77 cm.

Startprijs 50 EUR

Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.


Kavel: 4183

Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.

Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4189

Twee eiken gildestoelen

Startprijs 60 EUR

Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4190

Brede lederen relax stoel

Startprijs 60 EUR

Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Elektrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4208

Antieke bijzettafel, 1900

Startprijs 70 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met extra etage. Circa 1900. Afmeting: 78 x 49 x 48 cm. In goede staat.


Kavel: 4073

Engelse bureaustoel

Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4079

Twee stoelen (Thonet-stijl)

Startprijs 80 EUR

Twee Thonet-stijl armleunstoelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 57 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 4098

Antieke pianokruk

Startprijs 80 EUR

Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4114

Antieke kersenhouten stoel, 1830

Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse kersenhouten stoel. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 88 x 46 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4119

Mahoniehouten nachtkastje

Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 4148

Salontafel met lades (teak)

Startprijs 80 EUR

Rechthoekige teakhouten salontafel met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 78 x 140 cm. In goede staat.


Kavel: 4201

Eiken armleunstoel

Startprijs 80 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4218

Antieke eiken wandkast, 1900

Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 4224

Vier antieke eiken stoelen, 1930

Startprijs 90 EUR

Vier antieke eikenhouten stoelen. Circa 1930. Hollandse barok-stijl. Afmeting: 96 x 45 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4088

Antiek tafelblad met intarsia

Startprijs 100 EUR

Antiek tafelblad met intarsia. Circa 1910 - 1930. Art Deco. Afmeting: 111 x 90 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4110

Schotse hangspinde

Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Schotse eikenhouten hangspinde. Met schappen en drie lades achter de deur. Mooie patina. Afmeting: 70 x 61 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 4113

17e - 18e Eeuwse eiken kist

Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met snijwerk. Slot mist + deels snijwerk. Afmeting: 57 x 103 x 52 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4120

Antieke Franse hangvitrine, 1900

Startprijs 100 EUR

Antieke Franse hangvitrinekast van mahoniehout. Met facet geslepen spiegel in deur + lade. Met band-intarsia. Circa 1900. Afmeting: 96 x 75 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4130

Antieke Duitse dekenkist, 1820

Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten dekenkist met ruitpanelen. Circa 1820. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 63 x 138 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4213

Antieke tafel, 1880

Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit tafel. Octagonaal. Circa 1880. Oudere wormbeval. Afmeting: 72 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4219

Front van Engelse hoekkast

Startprijs 100 EUR

19e Eeuws front van een Engelse hoekkast. Vier deurs. Mahonie. Afmeting: 210 x 100 cm. In goede staat.


Kavel: 4222

Eiken kist

Startprijs 100 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist omstreeks 1800 met ronde deksel in goede staat 65x107x55cm