Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel, H 108 x B 53 cm. 4188
Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 25 EUR
Decoratieve spiegel, H 100 x B 74 cm. 4126
Decoratieve spiegel, H 100 x B 74 cm.
Startprijs 50 EUR
Decoratieve spiegel, 112 x 77 cm. 4136
Decoratieve spiegel, 112 x 77 cm.
Startprijs 50 EUR
Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm. 4183
Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.
Startprijs 60 EUR
Twee eiken gildestoelen 4189
Twee eiken gildestoelen
Startprijs 60 EUR
Brede lederen relax stoel 4190
Brede lederen relax stoel
Startprijs 60 EUR
Antieke bijzettafel, 1900 4208
Antieke bijzettafel, 1900
Startprijs 70 EUR
Engelse bureaustoel 4073
Engelse bureaustoel
Startprijs 80 EUR
Twee stoelen (Thonet-stijl) 4079
Twee stoelen (Thonet-stijl)
Startprijs 80 EUR
Antieke pianokruk 4098
Antieke pianokruk
Startprijs 80 EUR
Antieke kersenhouten stoel, 1830 4114
Antieke kersenhouten stoel, 1830
Startprijs 80 EUR
Mahoniehouten nachtkastje 4119
Mahoniehouten nachtkastje
Startprijs 80 EUR
Salontafel met lades (teak) 4148
Salontafel met lades (teak)
Startprijs 80 EUR
Eiken armleunstoel 4201
Eiken armleunstoel
Startprijs 80 EUR
Antieke eiken wandkast, 1900 4218
Antieke eiken wandkast, 1900
Startprijs 80 EUR
Vier antieke eiken stoelen, 1930 4224
Vier antieke eiken stoelen, 1930
Startprijs 90 EUR
Antiek tafelblad met intarsia 4088
Antiek tafelblad met intarsia
Startprijs 100 EUR
Schotse hangspinde 4110
Schotse hangspinde
Startprijs 100 EUR
17e - 18e Eeuwse eiken kist 4113
17e - 18e Eeuwse eiken kist
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse hangvitrine, 1900 4120
Antieke Franse hangvitrine, 1900
Startprijs 100 EUR
Antieke Duitse dekenkist, 1820 4130
Antieke Duitse dekenkist, 1820
Startprijs 100 EUR
Antieke tafel, 1880 4213
Antieke tafel, 1880
Startprijs 100 EUR
Front van Engelse hoekkast 4219
Front van Engelse hoekkast
Startprijs 100 EUR
Eiken kist 4222
Eiken kist
Startprijs 100 EUR