Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
133 Resultaten
Kavel: 4012

Kabinet (mahonie)

Resultaat: 1.500 EUR

Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4016

18e Eeuws wortelnoten kabinet

Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met origineel bronzen beslag en prachtige paneeldeuren. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 4000

18e Eeuws Hollands kabinet

Resultaat: 1.250 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands wortelnoten barok kabinet met bronzen beslag + bronzen vazen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 203 x 185 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4011

Vitrinekast, 1800

Resultaat: 1.200 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.


Kavel: 4020

Mahoniehouten Duits schrijfsecretaire, 1820

Resultaat: 800 EUR

Duits mahoniehouten biedermeier schrijfsecretaire met mooi binnenleven + inleg slot omrandingen. Circa 1820. Afmeting: 148 x 103 x 46 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4001

Hoekvitrine, 1830

Resultaat: 750 EUR

Twee-delige Duitse essenhouten hoekvitrine. Biedermeier. Circa 1830. Keukenkast, melkkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 220 x 110 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4199

Hollandse boeren-glasvitrine

Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4005

Wortelnoten vitrinekast

Resultaat: 600 EUR

Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4006

Grote Duitse kersenhouten commode, 1820

Resultaat: 600 EUR

Grote Duitse kersenhouten commode. Vroeg biedermeier. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 100 x 130 x 61 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4031

Hollandse penantkast, 1860

Resultaat: 600 EUR

Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4196

Wortelnoten vitrinekast

Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4041

Gietijzeren tuinbank

Resultaat: 500 EUR

Oude gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Reparaties. Afmeting: 99 x 110 x 50 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4077

6x Cesca (Breuer) stoelen

Resultaat: 500 EUR

Zes Cesca stoelen. Ontwerp Marcel Breuer. Met chroom geëboniseerd hout + biezen vlechtwerk. Wel wat gebruikssporen. Afmeting: 83 x 55 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4217

Antieke Engelse vitrinekast, 1900

Resultaat: 500 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast. Queen Anne stijl. Circa 1900. Met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 194 x 120 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4050

18e Eeuwse eiken kabinetkast

Resultaat: 450 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met messing beslag, halve zuilen en kapitellen. Circa 1780. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 245 x 195 x 60 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4186

Duitse vitrinekast

Resultaat: 450 EUR

Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4010

Hollandse bonheur

Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur met grote houtgesneden kroon en tollen. Afmeting: 210 x 115 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4024

Tuinstel (bank + 2 stoelen)

Resultaat: 425 EUR

Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...


Kavel: 4101

Empire stijl verzamelaarskastje

Resultaat: 425 EUR

Empire-stijl verzamelaarskast van mahoniehout, met roldeuren, bronzen versieringen en diverse schuiflades voor munten of mineralen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 140 x 55 x 39 cm. In goede staat.


Kavel: 4014

Mahonie bonheur met spiegels

Resultaat: 400 EUR

19e Eeuws mahoniehouten spiegel-bonheur met snijwerkkroon + tollen. Afmeting: 202 x 110 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4095

Chinees kastje

Resultaat: 400 EUR

Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 104 x 66 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 4195

Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.

Resultaat: 400 EUR

Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4040

Gietijzeren tuinbank

Resultaat: 375 EUR

Oude gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Raparaties. Afmeting: 90 x 156 x 52 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4051

Antiek Hollands empire secretaire

Resultaat: 375 EUR

Antiek Hollands empire secretaire van eikenhout. Met volle zwarte zuilen, messing capitellen en origineel ringbeslag. Afmeting: 148 x 97 x 49 cm. In goede originele staat.