Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
235 Resultaten
Kavel: 4024

Tuinstel (bank + 2 stoelen)

Resultaat: 425 EUR

Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...


Kavel: 4025

Tuinbank

Resultaat: 225 EUR

Groen gelakte tuinbank met gietijzeren zijkanten. Midden 20e eeuw. Breedte: 155 cm x 59 x 82 cm. In goede staat.


Kavel: 4026

Eiken Louis Seize linnenkast, 1800

Startprijs 400 EUR

Grote Duitse eikenhouten Louis Seize linnenkast met rillen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 210 x 190 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4027

Louis Seize spiegel, 103 x 53 cm.

Resultaat: 250 EUR

Originele vergulde Louis Seize spiegel met vaas en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: H 103 x B 53 cm. In goede originele staat.


Kavel: 4028

Hollandse commode

Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.


Kavel: 4029

Hollandse commode

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode met twee lades, klauwpoten en origineel beslag. Afmeting: 97 x 90 x 47 cm. In goede staat.


Kavel: 4030

Hollandse empire penantkast

Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire penantkast. Afmeting: 90 x 92 x 49 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 4031

Hollandse penantkast, 1860

Resultaat: 600 EUR

Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4032

Antieke vertico, 1900

Startprijs 500 EUR

Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.


Kavel: 4033

19e Eeuwse porseleinkast

Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4034

Italiaanse vitrinekast

Resultaat: 200 EUR

Italiaanse vitrine opzetkast in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 230 x 160 x 40 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4035

Vintage designstoel van Bruhl

Resultaat: 250 EUR

Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.


Kavel: 4036

Frans secretaire, 1850

Startprijs 750 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans secretaire van notenhout, met wortelnoten binnenleven + geheime lade ingeplint. Circa 1850. Afmeting: 160 x 109 x 54 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4037

Wortelnoten commode

Resultaat: 200 EUR

Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4038

Secretaire met snijwerk

Resultaat: 120 EUR

Antiek secretaire met snijwerk. Eikenhout. Circa 1900. Louis Quinze stijl. Afmeting: 95 x 100 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4039

Franse armleunstoel

Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhout gestoken armleunstoel met leder en leeuwen decor. Afmeting: 137 x 63 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4040

Gietijzeren tuinbank

Resultaat: 375 EUR

Oude gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Raparaties. Afmeting: 90 x 156 x 52 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4041

Gietijzeren tuinbank

Resultaat: 500 EUR

Oude gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Reparaties. Afmeting: 99 x 110 x 50 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4042

Twee Chinese stoelen

Resultaat: 150 EUR

Twee Chinese hardhouten stoelen met parelmoer-inleg. Floraal/vogels rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 40 x 47 cm. In goede staat.


Kavel: 4043

Chinese kinderwagen

Resultaat: 70 EUR

Chinese zachthouten kinderwagen met merkteken. Opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 45 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 4044

Chinese hocker

Resultaat: 100 EUR

Chinese hardhouten hocker met marmeren blad en foo-honden koppen. Circa 1900. Afmeting: 60 x 33 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 4045

Chinese hocker

Resultaat: 100 EUR

Chinese hardhouten hocker met floraal snijwerk en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 4046

Antieke oriëntaalse bijzettafel

Resultaat: 100 EUR

Antieke oriëntaalse octagonale hardhout gestoken bijzettafel. Opklapbaar. Floraal decor. Afmeting: 57 x 52 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4047

Engelse halve maantafel

Resultaat: 80 EUR

Engelse halve maantafel met lade. Mahoniehout. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 80 x 40 cm. In goede staat.