Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tuinstel (bank + 2 stoelen) 4024
Tuinstel (bank + 2 stoelen)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Tuinbank 4025
Tuinbank

Resultaat:

225 EUR

Eiken Louis Seize linnenkast, 1800 4026
Eiken Louis Seize linnenkast, 1800
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Louis Seize spiegel, 103 x 53 cm. 4027
Louis Seize spiegel, 103 x 53 cm.

Resultaat:

250 EUR

Hollandse commode 4028
Hollandse commode
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Hollandse commode 4029
Hollandse commode

Resultaat:

200 EUR

Hollandse empire penantkast 4030
Hollandse empire penantkast
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Hollandse penantkast, 1860 4031
Hollandse penantkast, 1860

Resultaat:

600 EUR

Antieke vertico, 1900 4032
Antieke vertico, 1900
Startprijs 500 EUR
19e Eeuwse porseleinkast 4033
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Italiaanse vitrinekast 4034
Italiaanse vitrinekast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vintage designstoel van Bruhl 4035
Vintage designstoel van Bruhl

Resultaat:

250 EUR

Frans secretaire, 1850 4036
Frans secretaire, 1850
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Wortelnoten commode 4037
Wortelnoten commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Secretaire met snijwerk 4038
Secretaire met snijwerk

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse armleunstoel 4039
Franse armleunstoel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gietijzeren tuinbank 4040
Gietijzeren tuinbank

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gietijzeren tuinbank 4041
Gietijzeren tuinbank

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese stoelen 4042
Twee Chinese stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese kinderwagen 4043
Chinese kinderwagen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4044
Chinese hocker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4045
Chinese hocker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke oriëntaalse bijzettafel 4046
Antieke oriëntaalse bijzettafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse halve maantafel 4047
Engelse halve maantafel

Resultaat:

80 EUR