Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuws Hollands kabinet 4000
18e Eeuws Hollands kabinet

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Hoekvitrine, 1830 4001
Hoekvitrine, 1830

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4002
Chinese hocker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4003
Chinese hocker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hoge Chinese hocker 4004
Hoge Chinese hocker

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4005
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote Duitse kersenhouten commode, 1820 4006
Grote Duitse kersenhouten commode, 1820

Resultaat:

600 EUR

Hollands barok kabinet, 1780 4007
Hollands barok kabinet, 1780
Startprijs 1.250 EUR
Duitse vitrinekast, 1820 kersenhout. 4008
Duitse vitrinekast, 1820 kersenhout.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Antieke Duitse vertico, 1860 4009
Antieke Duitse vertico, 1860

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Hollandse bonheur 4010
Hollandse bonheur

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vitrinekast, 1800 4011
Vitrinekast, 1800

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Kabinet (mahonie) 4012
Kabinet (mahonie)

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken kist 4013
18e Eeuwse eiken kist

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahonie bonheur met spiegels 4014
Mahonie bonheur met spiegels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Mahoniehouten secretaire, 1870 4015
Mahoniehouten secretaire, 1870

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuws wortelnoten kabinet 4016
18e Eeuws wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.400 EUR

18e Eeuwse Hollandse 4-deurs kast 4017
18e Eeuwse Hollandse 4-deurs kast
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Franse vitrinekast 4018
Franse vitrinekast

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Antieke Franse side-table 4019
Antieke Franse side-table

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Mahoniehouten Duits schrijfsecretaire, 1820 4020
Mahoniehouten Duits schrijfsecretaire, 1820

Resultaat:

800 EUR

18e eeuwse Duitse 2-deurs kast 4021
18e eeuwse Duitse 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR
Zeldzaam antiek damesschrijfbureau, 1880 4022
Zeldzaam antiek damesschrijfbureau, 1880
Startprijs 1.500 EUR
Eiken buffet frans ca 1880. 4023
Eiken buffet frans ca 1880.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Tuinstel (bank + 2 stoelen) 4024
Tuinstel (bank + 2 stoelen)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Tuinbank 4025
Tuinbank

Resultaat:

225 EUR

Eiken Louis Seize linnenkast, 1800 4026
Eiken Louis Seize linnenkast, 1800
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Louis Seize spiegel, 103 x 53 cm. 4027
Louis Seize spiegel, 103 x 53 cm.

Resultaat:

250 EUR

Hollandse commode 4028
Hollandse commode
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Hollandse commode 4029
Hollandse commode

Resultaat:

200 EUR

Hollandse empire penantkast 4030
Hollandse empire penantkast
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Hollandse penantkast, 1860 4031
Hollandse penantkast, 1860

Resultaat:

600 EUR

Antieke vertico, 1900 4032
Antieke vertico, 1900
Startprijs 500 EUR
19e Eeuwse porseleinkast 4033
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Italiaanse vitrinekast 4034
Italiaanse vitrinekast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vintage designstoel van Bruhl 4035
Vintage designstoel van Bruhl

Resultaat:

250 EUR

Frans secretaire, 1850 4036
Frans secretaire, 1850
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Wortelnoten commode 4037
Wortelnoten commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Secretaire met snijwerk 4038
Secretaire met snijwerk

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse armleunstoel 4039
Franse armleunstoel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gietijzeren tuinbank 4040
Gietijzeren tuinbank

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gietijzeren tuinbank 4041
Gietijzeren tuinbank

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese stoelen 4042
Twee Chinese stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese kinderwagen 4043
Chinese kinderwagen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4044
Chinese hocker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4045
Chinese hocker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke oriëntaalse bijzettafel 4046
Antieke oriëntaalse bijzettafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse halve maantafel 4047
Engelse halve maantafel

Resultaat:

80 EUR

Chinese stoel met marmer/parelmoer 4048
Chinese stoel met marmer/parelmoer
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese hocker 4049
Chinese hocker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken kabinetkast 4050
18e Eeuwse eiken kabinetkast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek Hollands empire secretaire 4051
Antiek Hollands empire secretaire

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Jacht garderobe , 1930 4052
Jacht garderobe , 1930

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken commode 4053
18e Eeuwse eiken commode

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Eiken Art Deco bank 4054
Eiken Art Deco bank

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Engelse theetafel 4055
19e Eeuwse Engelse theetafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke vertico, 1890 4056
Antieke vertico, 1890

Resultaat:

225 EUR

Antieke Louis Philippe penantkast, 1860 4057
Antieke Louis Philippe penantkast, 1860
Startprijs 200 EUR
Mechelse dolfijnentafel, 1880 4058
Mechelse dolfijnentafel, 1880
Startprijs 400 EUR
Antieke Duitse penantkast, 1860 4059
Antieke Duitse penantkast, 1860
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antieke Chinese piedestal, 1900 4060
Antieke Chinese piedestal, 1900

Resultaat:

200 EUR

Hollands linnenkabinet 4061
Hollands linnenkabinet
Startprijs 300 EUR
Eiken secretaire met opzet 4062
Eiken secretaire met opzet
Startprijs 300 EUR
Hollandse commode, 1770 4063
Hollandse commode, 1770
Startprijs 300 EUR
Duitse hangspinde 4064
Duitse hangspinde
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Hollandse hoekkast 4065
Hollandse hoekkast

Resultaat:

350 EUR

18e Eeuwse Duitse wandspinde 4066
18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startprijs 150 EUR
Grote refectory table (eettafel) 4067
Grote refectory table (eettafel)
Startprijs 280 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Engelse gateleg tafel 4068
18e Eeuwse Engelse gateleg tafel

Resultaat:

190 EUR

18e Eeuse Engelse tiltop tafel 4069
18e Eeuse Engelse tiltop tafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Mahoniehouten theekastje 4070
Mahoniehouten theekastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4071
Wortelnoten commode

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Mahonie ladenkastje, 1880 4072
Mahonie ladenkastje, 1880

Resultaat:

100 EUR

Engelse bureaustoel 4073
Engelse bureaustoel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese bijzettafel 4074
Chinese bijzettafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Italiaanse zetels 4075
Twee Italiaanse zetels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke mahonie 2-deurs kast, 1870 4076
Antieke mahonie 2-deurs kast, 1870

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6x Cesca (Breuer) stoelen 4077
6x Cesca (Breuer) stoelen

Resultaat:

500 EUR

6x Eiken stoelen 4078
6x Eiken stoelen
Startprijs 250 EUR
Twee stoelen (Thonet-stijl) 4079
Twee stoelen (Thonet-stijl)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Mechelse eethoek, 1880 4080
Mechelse eethoek, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuws kabinet + 2 vazen 4081
18e Eeuws kabinet + 2 vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Naaitafel met intarsia, 1860 4082
Naaitafel met intarsia, 1860

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse speeltafel 4083
19e Eeuwse Franse speeltafel

Resultaat:

150 EUR

Design commode (beschilderd) 4084
Design commode (beschilderd)
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke halspiegel, 183 x 107 cm. 4085
Antieke halspiegel, 183 x 107 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Hardhouten draaikruk 4086
Hardhouten draaikruk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vier biedermeier stoelen 4087
Vier biedermeier stoelen

Resultaat:

100 EUR

Antiek tafelblad met intarsia 4088
Antiek tafelblad met intarsia
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antiek vergulde spiegel, H 99 x B 52 cm. 4089
Antiek vergulde spiegel, H 99 x B 52 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zes antieke Mechelse stoelen 4090
Zes antieke Mechelse stoelen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse vossenkop eettafel, 1880 4091
Franse vossenkop eettafel, 1880

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4092
Wortelnoten commode

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Indonesisch kampferhouten schrijfbureau 4093
Indonesisch kampferhouten schrijfbureau

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinees lakwerk kastje 4094
Chinees lakwerk kastje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinees kastje 4095
Chinees kastje

Resultaat:

400 EUR