Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee Goebel eenden, 1970 6110
Twee Goebel eenden, 1970

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee antieke vazen, 1900 6167
Twee antieke vazen, 1900

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort 6003
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm. 6175
Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie antieke kastkommen Ø 18 cm. 6154
Drie antieke kastkommen Ø 18 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm. 6052
Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Vijf antieke Petrus Regout kastkommen Ø 20 cm. 6153
Vijf antieke Petrus Regout kastkommen Ø 20 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm. 6051
18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm. 6043
Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm. 6194
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Platelen vaas, H 31 cm. 6140
Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Thüringen papegaaien, 1930 6115
Twee Thüringen papegaaien, 1930

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm. 6056
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles 6024
4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Herend vaas, H 33 cm. 6091
Herend vaas, H 33 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier antieke tegels, 1910 - 1920 6086
Vier antieke tegels, 1910 - 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Jugendstil tegels (5x) 6064
Lot Jugendstil tegels (5x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm. 6042
Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm. 6039
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan 6033
18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke majolica tabakspot, 1900 6189
Antieke majolica tabakspot, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Duitse theebussen 6186
Twee Duitse theebussen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Dresden gebakset 6185
Dresden gebakset

Resultaat:

50 EUR