Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleine Meissen spiegel 6207
Kleine Meissen spiegel
Startprijs 20 EUR
Antieke wandtegel Westraven Utrecht 6213
Antieke wandtegel Westraven Utrecht
Startprijs 20 EUR
Twee antieke bisquit figuren, 1900 6111
Twee antieke bisquit figuren, 1900
Startprijs 40 EUR
Franse wandschotel Ø 24,5 cm. 6127
Franse wandschotel Ø 24,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Drie Engelse majolica bloempotten 6132
Drie Engelse majolica bloempotten
Startprijs 40 EUR
Drie Franse borden Ø 19,5 cm. 6164
Drie Franse borden Ø 19,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Lot Zwiebelmuster porselein 6190
Lot Zwiebelmuster porselein
Startprijs 40 EUR
Tien porseleinen figuren 6204
Tien porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR
Antiek Duits koffie/theeservies, 1900 6205
Antiek Duits koffie/theeservies, 1900
Startprijs 40 EUR
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm. 6047
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.
Startprijs 50 EUR
Engels theeservies 6131
Engels theeservies
Startprijs 50 EUR
Gouda platelen figuur, H 26 cm. 6142
Gouda platelen figuur, H 26 cm.
Startprijs 50 EUR
Antieke majolica schaal, 1920 6145
Antieke majolica schaal, 1920
Startprijs 50 EUR
Antieke majolica jardiniere, 1920 6202
Antieke majolica jardiniere, 1920
Startprijs 50 EUR
Drie delen porselein 6203
Drie delen porselein
Startprijs 50 EUR
Twee antieke ronde tegels Ø 14,5 cm. 6085
Twee antieke ronde tegels Ø 14,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Antieke majolica vaas, H 25 cm. 6095
Antieke majolica vaas, H 25 cm.
Startprijs 60 EUR
Antiek bisquit figuur, 1900 6108
Antiek bisquit figuur, 1900
Startprijs 60 EUR
Antieke Rosenthal buste, Mozart 6116
Antieke Rosenthal buste, Mozart
Startprijs 60 EUR
Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm. 6133
Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm.
Startprijs 60 EUR
Lot keramiek (4x) 6141
Lot keramiek (4x)
Startprijs 60 EUR
Lot Hollands aardewerk (3x) 6143
Lot Hollands aardewerk (3x)
Startprijs 60 EUR
Antiek Royal Sphinxs/Boch kaststel, 1920 6151
Antiek Royal Sphinxs/Boch kaststel, 1920
Startprijs 60 EUR
Mobach vaas + kruik, 1910 6158
Mobach vaas + kruik, 1910
Startprijs 60 EUR