Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Grote renaissance Fayence apothekerspot met vrouw in landschap decor. Circa 1650 - 1700. Italië. Enkele randschades. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e Eeuwse Albarello's, H 22 x Ø 12 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Albarello's. Fayence. Met Latijnse teksten. Italië. Glazuurschade, craquelé. Afmeting: H 22 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot mangaan tegels (80x)
Resultaat: 1.300 EUR

Lot van tachtig stuks mangaan-kleurige tegels met landschap decor + dubbele cirkels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot
Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/leeuw decor. Gemerkt De Bijl. Enkele chips. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse schenkkan
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse plaquette
Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot 1746
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuwse grote Delftse Fayence polychrome apothekerspot met jaartal 1746. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Lot antieke witjes (60x)
Resultaat: 800 EUR

Lot van zestig antieke Hollandse witjes tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee originele antieke Rozenburg vazen, H 21 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee originele antieke Rozenburg Den Haag keramieken vazen met florale polychromie decoraties. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 750 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/figuren decor. De Klaauw merkteken. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.

Antiek Meissen figuur, Papegaai soort
Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.

18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm.
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot 'Apostolorum'. Bodemmerk een ster. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (44st.)
Resultaat: 700 EUR

Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.
Resultaat: 650 EUR

Prachtige grote 18e eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor + putti met vrucht. Gemerkt de Bijl. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm.
Resultaat: 600 EUR

Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (30x)
Resultaat: 600 EUR

Dertig antieke tegels met bloemmotief. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Delftse vaas, H 35 x Ø 23 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence vaas met pauw in tuin decor. Enkele haarlijnen + chips. Afmeting: H 35 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Meissen (klok)console, 1880
Resultaat: 550 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen (klok)console. Met floraal/insecten decor. Knauff. Circa 1880. Beschadigingen aan bloemen. Afmeting: 10 x 30 x 26 cm. In redelijke staat.

Lot antieke tegels (35x)
Resultaat: 550 EUR

Lot 18e eeuwse landschaps-tegels (35 stuks). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.

Grenzhausen bloempot op zuil, 1890
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote Duitse Grenzhausen steengoed bloempot op zuil. Neo renaissance, historisme. Gemerkt + nummer. Circa 1890. Afmeting: 123 x Ø 35 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm.
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse Fayence tabakspot met opschrift Havana en floraal decor. Met bodemmerk van Duyn. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Zeven antieke Delftse pauw borden, 1880
Resultaat: 450 EUR

Zeven antieke Delftse Fayence pauw borden met merkteken De Klaauw. Circa 1880. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In goede staat.

Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt; De Klaauw. Minimale randschade. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (52 st.)
Resultaat: 400 EUR

Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence knobbelvazen met floraal decor + bodemmerk A.P. + A.D. Eén vaas goed, één vaas gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse plaquette
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse porseleinen plaquette. Handgeschilderd door A. Faltat. In vergulde lijst. Afmeting: H 26 x B 14 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau
Resultaat: 330 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands Fayence tegeltableau. 12-Pas. Met afbeelding van platbodems op volle zee. Minimale randschade. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

Antiek Duits theeservies, 1920
Resultaat: 325 EUR

Mooi antiek Duits Tirschenreuth Bavaria porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Octagonaal. Circa 1920. Bestaande uit; 12 Kop + schotels, theepot, melkkan, suikerpot, roomkan. Minimale chip mo...

Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee antieke Delftse Fayence knobbelvazen met floraal chinoiserie decor. Bovenrand gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antieke Delftse vaas, H 55 x Ø 24 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence knobbelvaas. 19e - 20e Eeuw. Gemerkt V.E. 24. P. Glazuurschade. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Delftse dekselvaas
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote Delftse Fayence dekselvaas met bodemmerk. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.

Lot antieke bloempot tegels (30x)
Resultaat: 275 EUR

Lot van 30 stuks antieke Hollandse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee Thüringen papegaaien, 1930
Resultaat: 275 EUR

Twee Duitse Thüringen porseleinen papegaaien. Circa 1930. Twee verschillende merken. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil tegels (5x)
Resultaat: 275 EUR

Vijf antieke Duitse Jugendstil majolica tegels met lelie decor. Circa 1910. Servais Werke A.G. Ehrang. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot antiek Meissen servies
Resultaat: 250 EUR

Lot Duits antiek porseleinen Meissen servies. Zwiebelmuster. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: grote theepot Stadt Meissen, chip bloem. Theepot Stadt Meissen, deksel gerestaureerd + chips. Suikerp...

Antieke porseleinen papegaai, H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse porseleinen papegaai door Paul Ens. Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles
Resultaat: 250 EUR

Antiek 4-pas porseleinen tegeltableau van Porceleyne Fles Delft. Circa 1910. Afmeting: 31 x 31 cm. In goede staat.

5x Borden 'de Klauw', 1900
Resultaat: 250 EUR

Vijf antieke Hollandse Fayence pauwborden. Gemerkt de Klaauw. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm.In goede staat.

Lot tegels/Bijbelse voorstelling (17 st.)
Resultaat: 190 EUR

Zeventien antieke tegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke tegeltableau's
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke vazen, 1900
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke Fayence vazen. Circa 1900. Bestaande Engelse pijpvaas met figuren/landschap decor, onduidelijk gemerkt. En een Delftse dekselvaas met boten/molen decor, circa 1900. Afmeting: 31 - 34 cm. ...

Vijf-delig antiek servies, 1920
Resultaat: 190 EUR

Vijf-delig antiek Tsjechisch theeservies met goud decor. Circa 1920. Deksel van theepot niet origineel. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.

Vijf antieke Petrus Regout kastkommen Ø 20 cm.
Resultaat: 180 EUR

Vijf grote antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor: Sana. Eén kom chip. Eén kom haarlijn, rest goed. Afmeting: H 10 x Ø 20 cm.

Twee Meissen theekannen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.