Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Acht antieke Engelse Staffordshire figuren
Resultaat: 60 EUR

Acht antieke Engelse keramieken Staffordshire figuren. Divers. Enkele restauratie. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.

Antieke majolica tabakspot, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Lot delen oud Herend porselein
Resultaat: 50 EUR

Vier delen oud Herend porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Twee asbakken, dekseldoos, bonbonmand. Roos heeft chips. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delftse Fayence plaquette
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Delftse Fayence plaquette. gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Ruiter te paard. Afmeting: 34 x 24 x 1 cm. In goede staat.

Dresden gebakset
Resultaat: 50 EUR

12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.

Lot tegels (11 st.)
Resultaat: 40 EUR

Lot van elf oude/antieke Hollandse wandtegels. Ingelijst. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Vier delen antiek aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Vier delen antiek aardewerk. Bestaande uit: 17e - 18e Eeuwse schenkkan met groen/geel glazuur. Een terracotta kacheltegel 1598, en twee 18e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat...

Majolica piedestal, H 52 cm.
Resultaat: 40 EUR

Majolica piedestal. Jugendstil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 27 cm. In goede staat.

Twee Duitse theebussen
Resultaat: 40 EUR

Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Lot antieke wandtegels
Resultaat: 40 EUR

Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.

Lot sierschotels (5x)
Resultaat: 35 EUR

Vijf sierschotels. Onder andere; Limoges, Bavaria Duitsland met Vienna decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 12 x Ø 33 cm. In goede staat.

Lot porselein (3x)
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Delfts Porceleyne Fles Fayence Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 27 cm.
Resultaat: 30 EUR

Antieke majolica bloempot met figuren decor + blauw glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 x Ø 27 cm. In goede staat.

9x Fürstenberg wandborden Ø 19,5 cm.
Resultaat: 25 EUR

Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Twee antieke tegels
Resultaat: 20 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Religieus. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.