Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm. 6052
Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e  Eeuwse  Albarello's, H 22 x Ø 12 cm. 6019
Twee 17e - 18e Eeuwse Albarello's, H 22 x Ø 12 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6036
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Lot mangaan tegels (80x) 6067
Lot mangaan tegels (80x)

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan 6033
18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm. 6056
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse plaquette 6045
18e Eeuwse Delftse plaquette

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 1746 6025
18e Eeuwse apothekerspot 1746

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot antieke witjes (60x) 6071
Lot antieke witjes (60x)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort 6003
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6035
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee originele antieke Rozenburg vazen, H 21 cm. 6137
Twee originele antieke Rozenburg vazen, H 21 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm. 6001
18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (44st.) 6169
Lot antieke tegels (44st.)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6026
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm. 6051
18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm. 6011
Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (30x) 6068
Lot antieke tegels (30x)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (35x) 6069
Lot antieke tegels (35x)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Meissen (klok)console, 1880 6102
Antieke Duitse Meissen (klok)console, 1880

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Delftse vaas, H 35 x Ø 23 cm. 6156
17e - 18e Eeuwse Delftse vaas, H 35 x Ø 23 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grenzhausen bloempot op zuil, 1890 6004
Grenzhausen bloempot op zuil, 1890

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm. 6000
18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm.

Resultaat:

450 EUR