Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
217 Resultaten
Kavel: 6024

4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles

Resultaat: 250 EUR

Antiek 4-pas porseleinen tegeltableau van Porceleyne Fles Delft. Circa 1910. Afmeting: 31 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 6025

18e Eeuwse apothekerspot 1746

Resultaat: 800 EUR

18e Eeuwse grote Delftse Fayence polychrome apothekerspot met jaartal 1746. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 x Ø 18 cm. In goede staat.


Kavel: 6026

18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat: 650 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6027

Stel 18e Eeuwse Delftse dekselvazen, H 41 cm.

Startprijs 250 EUR

Stel 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6028

Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 27 cm.

Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 6029

Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 cm.

Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bloemvaas decor + bodemmerk. Eén restauratie + enkele chip. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 6030

Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan

Startprijs 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome schenkkan. Floraal/kersen decor + letter A. Klepdeksel mist. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6031

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen

Startprijs 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.


Kavel: 6032

Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm.

Resultaat: 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt; De Klaauw. Minimale randschade. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6033

18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 6034

Drie 18e eeuwse Delftse vazen

Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Gemerkt A.B. Eén deksel mist + restauraties. Beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6035

5-Delig Delfts kaststel

Resultaat: 750 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/figuren decor. De Klaauw merkteken. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.


Kavel: 6036

18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6037

Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm.

Startprijs 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6038

Drie 18e eeuwse Delftse vazen

Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt de Bijl. Deksels beschadigd + chips. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6039

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm.

Resultaat: 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence knobbelvazen met floraal decor + bodemmerk A.P. + A.D. Eén vaas goed, één vaas gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6040

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat: 550 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6041

18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.

Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6042

Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm.

Resultaat: 90 EUR

Drie antieke polychrome Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. (naar lampetkan) Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 6043

Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm.

Resultaat: 325 EUR

Twee antieke Delftse Fayence knobbelvazen met floraal chinoiserie decor. Bovenrand gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 6044

18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm.

Resultaat: 65 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence vaas als lampenvoet. Met landschap decor. Gemerkt De Klaauw. Onderrand schade. Afmeting: H 26 cm. In matige staat.


Kavel: 6045

18e Eeuwse Delftse plaquette

Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.


Kavel: 6046

5-Delig Delfts kaststel

Startprijs 300 EUR

Vijf-delig Hollands oud Delfts Fayence kaststel met landschap + papegaai decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.


Kavel: 6047

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.

Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.