Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles 6024
4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 1746 6025
18e Eeuwse apothekerspot 1746

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6026
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

650 EUR

Stel 18e Eeuwse Delftse dekselvazen, H 41 cm. 6027
Stel 18e Eeuwse Delftse dekselvazen, H 41 cm.
Startprijs 250 EUR
Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 27 cm. 6028
Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 27 cm.
Startprijs 200 EUR
Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 cm. 6029
Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 cm.
Startprijs 200 EUR
Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan 6030
Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan
Startprijs 250 EUR
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen 6031
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm. 6032
Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan 6033
18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat:

1.200 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse vazen 6034
Drie 18e eeuwse Delftse vazen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6035
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6036
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

1.300 EUR

Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm. 6037
Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm.
Startprijs 300 EUR
Drie 18e eeuwse Delftse vazen 6038
Drie 18e eeuwse Delftse vazen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm. 6039
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm. 6041
18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm. 6042
Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm. 6043
Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm. 6044
18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse plaquette 6045
18e Eeuwse Delftse plaquette

Resultaat:

950 EUR

5-Delig Delfts kaststel 6046
5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm. 6047
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.
Startprijs 50 EUR