Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
45 Resultaten
Kavel: 2720

7x Millitaire onderscheiding (België)

Startprijs 120 EUR

Lot van zeven antieke Belgische onderscheidingen. WO I tot WO II. Deels geëmailleerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.


Kavel: 2709

Dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.

Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met gravering. Afmeting: L 120 cm. In goede originele staat.


Kavel: 2713

Dubbelloops jachtgeweer, L 125 cm.

Startprijs 200 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gerestaureerde kolf. Afmeting: L 125 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2715

Dubbelloops jachtgeweer, L 131 cm.

Startprijs 200 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer. Slagmechanisme vastgezet. Deukjes in loop. Afmeting: L 131 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2702

Twee antieke Indo China medailles

Startprijs 700 EUR

Twee antieke medailles. Indo China. Verso no. 6 Bretley. Bij 1 Palais Royal Paris. Messing plated. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2701

Antieke Jambiya dolk, L 38 cm.

Startprijs 5.000 EUR

Antieke Jambiya (Jemen) dolk met zilver-houdende legering, filigrain uitgewerkt. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2724

Afrikaans zwaard, L 100 cm.

Resultaat: 40 EUR

Groot Afrikaans zwaard met lederen heft + schede. Floraal bewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.


Kavel: 2737

Drie helmen

Resultaat: 50 EUR

Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2718

Porseleinen vleesschaal, 42,5 x 27 cm.

Resultaat: 60 EUR

Duitse WO II porseleinen vleesschaal. Felda Rhön Stadlengsfeld 1939, met swastika + vliegtuig decor FL. U.V. Herkomst vliegveld Leeuwarden. Afmeting: 42,5 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Antieke sabel + Indonesische dolk

Resultaat: 70 EUR

Antieke sabel + Indonesische dolk. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 36 - 90 cm. In goede staat.


Kavel: 2738

Militaire helmen (4x)

Resultaat: 80 EUR

Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2721

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.

Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering. Kolf gebroken. Afmeting: L 120 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2725

Lot replica dolken (4x)

Resultaat: 80 EUR

Vier decoratieve replica dolken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 33 - 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2723

Koloniale speer (lans), L 230 cm .

Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.


Kavel: 2739

Penvuur jachtgeweer

Resultaat: 90 EUR

Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2736

Lot divers militaria

Resultaat: 100 EUR

Lot divers militaria. Onder andere; drie lederen pistolenholsters, twee dolken waarvan een repro. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2733

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Resultaat: 100 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop + gravering nr. 157. Breuk in kolf. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2717

Messing bureau kanon

Resultaat: 110 EUR

Messing bureau kanon met notenhout. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 15 x 36 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Antieke sabel

Resultaat: 120 EUR

Antiek Amerikaans sabel. St. Paul commandery Ralph sterling (ridderorde). Tevens op lederen schede 'Inhogsigno Vinces + No. 9. Vrijmetselaar? Maisonery. Afmeting: L 94 cm. In goede staat.


Kavel: 2730

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat: 120 EUR

Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.


Kavel: 2729

Lot antieke kruithoorns

Resultaat: 130 EUR

Lot antieke kruithoorns. Divers. Ook als blaasinstrument. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2744

Lot patroon-vul-gereedschap

Resultaat: 140 EUR

Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2741

Antiek dubbelloops geweer, L 116 cm.

Resultaat: 140 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.


Kavel: 2742

Lang enkelloops geweer, L 141 cm.

Resultaat: 140 EUR

Lang enkelloops geweer met damastloop, gravering en laadstok. Afmeting: L 141 cm. In goede staat.