Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
39 Resultaten
Kavel: 2705

Antiek vuursteen pistool, L 42 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Bijzonder antiek vuursteen pistool met zilverdraad inleg + zilver + gravures. St. Etienne Frankrijk. Gerthonbourlieu fils Aines. Circa 1800. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2706

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 115 cm.

Resultaat: 900 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer. Circa 1800. F. Par Broutet a Paris. Gravering. Eén haan los erbij. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.


Kavel: 2727

Antiek geweer in koffer

Resultaat: 425 EUR

Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2700

Antiek Hollands karabijn

Resultaat: 400 EUR

Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Antiek Magnus Hansen jachtmes

Resultaat: 300 EUR

Antiek jachtmes door Magnus Hansen, met 1838 - 1907 Kopenhagen wit metalen gegraveerd montuur. Afmeting: L 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2707

2x Indonisische kris + 2x Sierdolk

Resultaat: 275 EUR

Twee Indonesische krissen + twee replica sierdolken. 20e Eeuw. Afmeting: L 36 - 53 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 112 cm.

Resultaat: 225 EUR

Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.


Kavel: 2719

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 117 cm.

Resultaat: 225 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen en goud-inleg. Charton Coulomviers. Damastloop. Afmeting: L 117 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

Dubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, Gabion Fournel. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.


Kavel: 2728

Interessant lot antieke kruithoorns

Resultaat: 200 EUR

Interessant groot lot antieke kruithoorns. Divers. Koper, messing, hout, leder. Afmeting: L 15 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2740

Antieke dolk, L 54 cm.

Resultaat: 190 EUR

Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.


Kavel: 2731

Antiek penvuur geweer, L 76 cm.

Resultaat: 180 EUR

Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2708

Dames-kousenbandpistool, L 13 cm.

Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.


Kavel: 2726

Vier oude/antieke dolken, L 31 - 43 cm.

Resultaat: 170 EUR

Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.


Kavel: 2722

Twee antieke Duitse wapens

Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Duitse wapens. 1x Sabel lemet Weyersberg Kirschbaum & Cie. Solingen. 1x 17e Eeuwse degen/tapier met bronzen heft. Afmeting: 81 - 89 cm. In goede staat.


Kavel: 2703

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 115 cm.

Resultaat: 150 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering + goud-inleg 'Bernard'. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.


Kavel: 2704

Lot pijlen/speren (6 x)

Resultaat: 150 EUR

Zes oude/antieke pijl/speerpunten van smeedijzer. Afmeting: 26 - 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2732

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 c m.

Resultaat: 150 EUR

Antiek Belgisch dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.


Kavel: 2734

Oude kruisboog

Resultaat: 150 EUR

Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.


Kavel: 2735

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 114 cm.

Resultaat: 150 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering + damast loop. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.


Kavel: 2743

Antiek sabel, 1900

Resultaat: 150 EUR

Antiek sabel met leeuwenkop. Circa 1900. Handbescherming lasnaad los. Lederen grip met koperdraad. Hollands wandelsabel. Ongereinigd. Afmeting: L 96 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2741

Antiek dubbelloops geweer, L 116 cm.

Resultaat: 140 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.


Kavel: 2742

Lang enkelloops geweer, L 141 cm.

Resultaat: 140 EUR

Lang enkelloops geweer met damastloop, gravering en laadstok. Afmeting: L 141 cm. In goede staat.


Kavel: 2744

Lot patroon-vul-gereedschap

Resultaat: 140 EUR

Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.