Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022

-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Voorbiedingen afgeven

Huidig | Standaard veiling
759 Resultaten
Kavel: 7000

18e - 19e Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.

Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met decor van theedrinkende geisha's + zilveren montuur (later). Afmeting: 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7001

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

Startprijs 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7002

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

Startprijs 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 7003

Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm.

Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7004

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

Startprijs 800 EUR

18e Eeuws Chinees servies met Familie Rose familiewapen decor. Bestaande uit: 6 schotels, één maal chip + haarlijn. Zes kopjes, goed. Rijstkom + deksel, deksel gelijmd. Grote kom, haarlijn. Theepot, g...


Kavel: 7005

Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm.

Startprijs 200 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...


Kavel: 7006

Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm,

Startprijs 300 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 7007

Antiek Chinees beeld, Keizer te paard

Startprijs 200 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Keizer te paard op houten basement. Mist iets in handen + staart paard aangelijmd. Afmeting: 45 x 40 x 18 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7008

Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.

Startprijs 400 EUR

Zeer groot Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.


Kavel: 7009

18e Eeuwse capucijner vaas

Startprijs 100 EUR

Prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner vaas met Familie Rose tuin/vogel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 7010

Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm.

Startprijs 150 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.


Kavel: 7011

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.

Startprijs 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7012

3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes

Startprijs 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes. Divers. 1x Floraal + bodemmerk, chips/haarlijn. 1x kasteel/figuren/rivierlandschap + bodemmerk, goed. 1x Geisha decor + vier tekens bodemmerk. Afmet...


Kavel: 7013

17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.

Startprijs 120 EUR

17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7014

Zes Chinese kop + schotels

Startprijs 500 EUR

Zes zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose kop en schotels met decors van coulissen, geisha's, bloemen. Emailledecor en bodemmerk. 7,5x12,5cm. In goede staat.


Kavel: 7015

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm.

Startprijs 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. 1x Tuin/paradijsvogel decor + bodemmerk. 1x Tuin/hert/kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7016

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.

Startprijs 250 EUR

Twee zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Beide kommen haarscheuren + randschades. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7017

Twee 18e eeuwse Chinese borden

Startprijs 200 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.


Kavel: 7018

Vier 18e eeuwse Chinese cups Ø 5,5 cm.

Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen cups. Riviergezicht decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 5,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.

Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7020

Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.

Startprijs 2.000 EUR

Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7021

Twee Chinese vaaslampen

Startprijs 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen lampenvoeten met landschap decor + figuur in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 30 - 40 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7022

Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.

Startprijs 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir dekselpot met floraal decor + zware vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 40 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7023

Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.

Startprijs 1.200 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.