Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
757 Resultaten
Kavel: 7000

18e - 19e Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.

Resultaat: 1.000 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met decor van theedrinkende geisha's + zilveren montuur (later). Afmeting: 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7001

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

Resultaat: 950 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7002

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

Resultaat: 600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 7003

Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm.

Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7004

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

Resultaat: 7.000 EUR

18e Eeuws Chinees servies met Familie Rose familiewapen decor. Bestaande uit: 6 schotels, één maal chip + haarlijn. Zes kopjes, goed. Rijstkom + deksel, deksel gelijmd. Grote kom, haarlijn. Theepot, g...


Kavel: 7005

Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm.

Resultaat: 600 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...


Kavel: 7006

Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm,

Resultaat: 1.700 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 7007

Antiek Chinees beeld, Keizer te paard

Resultaat: 200 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Keizer te paard op houten basement. Mist iets in handen + staart paard aangelijmd. Afmeting: 45 x 40 x 18 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7008

Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.

Resultaat: 750 EUR

Zeer groot Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.


Kavel: 7009

18e Eeuwse capucijner vaas

Resultaat: 140 EUR

Prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner vaas met Familie Rose tuin/vogel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 7010

Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm.

Resultaat: 275 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.


Kavel: 7011

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7012

3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes

Resultaat: 2.000 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes. Divers. 1x Floraal + bodemmerk, chips/haarlijn. 1x kasteel/figuren/rivierlandschap + bodemmerk, goed. 1x Geisha decor + vier tekens bodemmerk. Afmet...


Kavel: 7013

17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.

Resultaat: 425 EUR

17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7014

Zes Chinese kop + schotels

Resultaat: 9.500 EUR

Zes zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose kop en schotels met decors van coulissen, geisha's, bloemen. Emailledecor en bodemmerk. 7,5x12,5cm. In goede staat.


Kavel: 7015

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm.

Resultaat: 1.400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. 1x Tuin/paradijsvogel decor + bodemmerk. 1x Tuin/hert/kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7016

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.

Resultaat: 850 EUR

Twee zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Beide kommen haarscheuren + randschades. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7017

Twee 18e eeuwse Chinese borden

Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.


Kavel: 7018

Vier 18e eeuwse Chinese cups Ø 5,5 cm.

Resultaat: 350 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen cups. Riviergezicht decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 5,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7020

Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.

Resultaat: 7.500 EUR

Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7021

Twee Chinese vaaslampen

Resultaat: 750 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen lampenvoeten met landschap decor + figuur in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 30 - 40 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7022

Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir dekselpot met floraal decor + zware vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 40 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7023

Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.