Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
757 Resultaten
Kavel: 7005

Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm.

Resultaat: 600 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...


Kavel: 7011

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7022

Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir dekselpot met floraal decor + zware vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 40 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7023

Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 7025

Twee 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat: 2.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druivenranken decor. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7030

Chinese dekselvaas, H 27,5 cm.

Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met berglandschap/figuren decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7032

Chinese vaas, H 17,5 cm.

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met lange lijs in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7034

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 23,5 cm.

Resultaat: 300 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden. Eén 19e eeuws Japans bord. Eén Chinees bord in Kang Xi stijl, circa 1900. Minimale schilfer mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 23,5 cm. ...


Kavel: 7038

Lot Chinees porselein (4x)

Startprijs 300 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit; drie kopjes + één schotel. Floraal decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,8 - Ø 11,3 cm. In red...


Kavel: 7040

Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.

Startprijs 2.000 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7041

Chinese Queng Lung vleesschaal, 28 x 36 cm.

Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met haven decor. Afmeting: 28 x 36 cm. Eén chip. In goede staat.


Kavel: 7047

Chinese Yixing theekan

Startprijs 250 EUR

Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing theekan in pompoen-vorm. Ongemerkt. Deksel gelijmd, chip tuit + gebruikssporen. Afmeting: 16 x 23 x 16 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7051

18e Eeuwse kapitale Chinese schotel Ø 38 cm.

Resultaat: 120 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met haan in tuin/goud decor. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: Ø 38 cm. In matige staat.


Kavel: 7052

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm.

Startprijs 1.200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7053

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Eén bord meerder chips. Vijf borden minimale schilfers. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7054

Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.

Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenbord. Draken in zee + wolken decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.


Kavel: 7055

Drie grote 18e eeuwse Chinese schotels Ø 35 - Ø 45 cm.

Resultaat: 150 EUR

Drie zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung / Kang Xi. Beschadigd. Afmeting: Ø 35 - Ø 45 cm. In matig/redelijke staat.


Kavel: 7056

Drie grote 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 28 - Ø 42 cm.

Resultaat: 200 EUR

Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte/Familie Rose borden. Divers. Beschadigd. Afmeting: Ø 28 - Ø 42 cm. In matig/redelijke staat.


Kavel: 7069

Kantonese vaaslamp, H 58 cm.

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet, Familie Rose/figuren/floraal en goud decor. Voorzien van messing montuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Kavel: 7071

Chinese schenkkan Ø 14 cm.

Startprijs 300 EUR

Oude/antieke Chinese schenkkan van terracotta. Draak decor, staart gelijmd. Restglazuur. Bodemvondst? Afmeting: 20 x 23 x Ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 7072

Chinese schotel Ø 41 cm.

Startprijs 600 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung schotel met floraal decor. Professionele randrestauratie. Afmeting: 41 cm. In goede staat.


Kavel: 7074

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 25 - 26 cm.

Resultaat: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi + Queng Lung. Floraal decor. Twee Kang Xi borden, floraal decor + bodemmerk, minimale randglazuurschade. Twee Queng Lung borden, gaaf. Afmeting: Ø 2...


Kavel: 7075

Twee 18e eeuwse Kang Xi vazen

Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Beide vazen bovenrandschade + één deksel met schade. Afmeting: 19,5 - Ø 23 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7077

Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met rood glazuur en floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,3 x Ø 12 cm. In goede staat.