Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir dekselpot met floraal decor + zware vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 40 x Ø 21 cm. In goede staat.

Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen
Resultaat: 2.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druivenranken decor. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met berglandschap/figuren decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met lange lijs in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 23,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden. Eén 19e eeuws Japans bord. Eén Chinees bord in Kang Xi stijl, circa 1900. Minimale schilfer mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 23,5 cm. ...

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 300 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit; drie kopjes + één schotel. Floraal decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,8 - Ø 11,3 cm. In red...

Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese Queng Lung vleesschaal, 28 x 36 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met haven decor. Afmeting: 28 x 36 cm. Eén chip. In goede staat.

Chinese Yixing theekan
Startprijs 250 EUR

Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing theekan in pompoen-vorm. Ongemerkt. Deksel gelijmd, chip tuit + gebruikssporen. Afmeting: 16 x 23 x 16 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse kapitale Chinese schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 120 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met haan in tuin/goud decor. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: Ø 38 cm. In matige staat.

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Eén bord meerder chips. Vijf borden minimale schilfers. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenbord. Draken in zee + wolken decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Drie grote 18e eeuwse Chinese schotels Ø 35 - Ø 45 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung / Kang Xi. Beschadigd. Afmeting: Ø 35 - Ø 45 cm. In matig/redelijke staat.

Drie grote 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 28 - Ø 42 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte/Familie Rose borden. Divers. Beschadigd. Afmeting: Ø 28 - Ø 42 cm. In matig/redelijke staat.

Kantonese vaaslamp, H 58 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet, Familie Rose/figuren/floraal en goud decor. Voorzien van messing montuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan Ø 14 cm.
Startprijs 300 EUR

Oude/antieke Chinese schenkkan van terracotta. Draak decor, staart gelijmd. Restglazuur. Bodemvondst? Afmeting: 20 x 23 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 41 cm.
Startprijs 600 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung schotel met floraal decor. Professionele randrestauratie. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 25 - 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi + Queng Lung. Floraal decor. Twee Kang Xi borden, floraal decor + bodemmerk, minimale randglazuurschade. Twee Queng Lung borden, gaaf. Afmeting: Ø 2...

Twee 18e eeuwse Kang Xi vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Beide vazen bovenrandschade + één deksel met schade. Afmeting: 19,5 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met rood glazuur en floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,3 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 35,4 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk geel, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39 cm.
Startprijs 500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + florale Familie Rose decor met goudrand. Gaatje in bodem met dubbele blauwe ring. Chip bovenrand. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.

Chinese maanvaas, H 29 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken/zee met karper decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Twee zeldzame antieke Chinese vazen, H 24,5 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen vazen. Cylindrische vazen met tuin/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm.
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 950 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met groen glazuur + decor van bamboe met eekhoorn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen trekpot
Startprijs 100 EUR

Chinese bronzen trekpot met bodemmerk. Octagonaal. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot Ø 7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen octagonale dekseldoos met spelende zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met edele figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Set antieke Chinese vazen, H 33 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees Familie Rose porselein
Resultaat: 300 EUR

Twee delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit een kopje met emaille beschildering, floraal decor, met bodemmerk, chip rand. En een kom met tuin decor + bodemmerk, goed. Afmeting: 9 - 12,5 c...

Antieke Chinese Familie Rose tegel Ø 29 cm.
Startprijs 6.000 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose tegel met aap in boom decor + tekst + signatuur. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37 cm.
Resultaat: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Vier delen China/Japan
Startprijs 100 EUR

Vier delen oud China/Japan. Bestaande uit: Celadon kom, Satsuma figuur, boeddha van natuursteen + merkteken en een houtgestoken fabelfiguur. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.

Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 26,5 - 30,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Familie Rose met floraal/figuren in landschap decor, emaille verf. 1x Queng Lung met landschap decor. Afmeting: Ø 26,5 - 30,5 cm. ...

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met glanzend theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese Mao Tai fles met inhoud
Resultaat: 3.750 EUR

Chinese Mao Tai fles met inhoud in goede staat

Twee antieke Chinese dekselvazen, H 23 cm.
Startprijs 160 EUR

Twee antieke Chinese Kantonese dekselvazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Eén vaas bovenrand gelijmd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 57 cm.
Startprijs 260 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met perzikboom/vleermuis/draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese blauw/witte cup Ø 10,6 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen blauw/witte cup met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10,6 cm. In goede staat.

Antieke bronzen boeddha, H 14 cm.
Startprijs 400 EUR

Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.