Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm. 7005
Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm. 7011
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm. 7022
Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm. 7023
Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen 7025
Twee 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 27,5 cm. 7030
Chinese dekselvaas, H 27,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 17,5 cm. 7032
Chinese vaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 23,5 cm. 7034
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 23,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Lot Chinees porselein (4x) 7038
Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 300 EUR
Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm. 7040
Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Chinese Queng Lung vleesschaal, 28 x 36 cm. 7041
Chinese Queng Lung vleesschaal, 28 x 36 cm.

Resultaat:

300 EUR

Chinese Yixing theekan 7047
Chinese Yixing theekan
Startprijs 250 EUR
Verkocht
18e Eeuwse kapitale Chinese schotel Ø 38 cm. 7051
18e Eeuwse kapitale Chinese schotel Ø 38 cm.

Resultaat:

120 EUR

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm. 7052
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7053
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 22,6 cm. 7054
Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie grote 18e eeuwse Chinese schotels Ø 35 - Ø 45 cm. 7055
Drie grote 18e eeuwse Chinese schotels Ø 35 - Ø 45 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie grote 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 28 - Ø 42 cm. 7056
Drie grote 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 28 - Ø 42 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kantonese vaaslamp, H 58 cm. 7069
Kantonese vaaslamp, H 58 cm.

Resultaat:

250 EUR

Chinese schenkkan Ø 14  cm. 7071
Chinese schenkkan Ø 14 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese schotel Ø 41 cm. 7072
Chinese schotel Ø 41 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 25 - 26 cm. 7074
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 25 - 26 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Kang Xi vazen 7075
Twee 18e eeuwse Kang Xi vazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm. 7077
Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm.

Resultaat:

3.000 EUR